Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találós kérdés: közösségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találós kérdés: közösségbe járás nélkül lehet barátnője az embernek?

Figyelt kérdés

Miért mondják, hogy mindenképp járj közösségbe, hogy becsajozz?


Introvertált, nyugis életet élő emberként ez az erőltetett szociális skillek elsajátítása teher. Nem egy ember úgy szerez nőt, hogy nincs társasági élete.


Netes ismerkedésen kívül mit javasoltok? 31F



2019. máj. 12. 15:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
63%

"A kérdező kommentje:


Nem úgy működik az, hogy odamesz és hello, szia. 49/50 elutasítás, de valaki a 10ig sem jut el emiatt."


1.: Belövöd a szintet! Nem 10/10-es fitness modell, és nem a férjével sétáló, MILF ügyvédnő legyen a célpont.

2.: Felnőtt ruházat és haj!

3.: Elküld 10-ből 10? És? Ott a 11.! vagy a 12.


Ha meg nem! Akkor ne akarj nőt, és ne sipítozz a neten!

2019. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21:

1. Ez mindig is megvolt

2. Ez mit jelent? Nyilván nem bolondballagásos cuccban megyek az utcán. Hajam kopaszodik erősen, ezért túl sok frizura lehetőség nincs.

3. 12. után már nem volt kedvem.....

2019. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem is ritkuló meg rövid hajam van egyébként.

#22: te nagyon jól állsz hozzám képest, ha már 10 fölé tornásztad a rátát... nekem szoc. fóbiásként ez kb. olyan, mintha magamat kéne megemelnem. Nagyon régen én is próbáltam, de sajnos azóta elpárolgott ez az atomnyi bátorságom is. (3-as voltam)

2019. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Pedig a lelkemet eladnám azért, hogy bátor legyek, és újra meg merjek szólítani lányokat, hölgyeket.
2019. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kopaszodsz?


És?


Vin Diesel? Jason Statham? The Rock?

2019. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25: Nem reális dollármilliomos filmsztárokhoz hasonlítgatni átlagemberként magad, ugye ezt te is belátod?
2019. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!