Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találós kérdés: közösségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találós kérdés: közösségbe járás nélkül lehet barátnője az embernek?

Figyelt kérdés

Miért mondják, hogy mindenképp járj közösségbe, hogy becsajozz?


Introvertált, nyugis életet élő emberként ez az erőltetett szociális skillek elsajátítása teher. Nem egy ember úgy szerez nőt, hogy nincs társasági élete.


Netes ismerkedésen kívül mit javasoltok? 31F



2019. máj. 12. 15:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

Tippelek!


Te egy 20 fős, zsákfaluban élő, informatikus vagy, aki soha nem megy ki a faluból, igaz?



Soha nem mész munkahelyre, orvoshoz, sportolni, kirándulni, könyvtárba, moziba, boltba...ahol vannak nők, a tini lánytól a MILF-ig?


Mi? >:)

2019. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

hatos vagyok


"voltak már barátnőim, de azok természetes elethelyzetekbol születtek. Semmi direkt, erőltetett dolog. De erre most semmi esély kb." Oké, értem. A világ változott meg, vagy te, kedves Kérdező, hogy semmi esélyed kb?

2019. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Valószínűleg én, de a világ is.
2019. máj. 12. 17:05
 14/26 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy közösségbe jársz, önmagában semmit nem jelent. Több baráti társaságom volt világ életemben, járok szórakozni moziba, kajáldákba velük stb... de soha nem volt senkim, akárcsak egy csók erejéig sem. Főleg, hogy a nőnemű emberkék a társaságokban általában valakik (barátok, haverok) barátnői, párjai. Nem elég a szociális élet. Sok nő között kell lenned sok időt. Ez az, ami nehéz, főleg, ha férfias szakmában dolgozol és alig látsz nőket a hétköznapokban. Én sem találom a megoldást, de ha rájössz, kérlek oszdd meg velünk is. (32/F)
2019. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

16:57-es vagyok


Van ez az adaptálódás/alkalmazkodás nevű lehetőség. Használni akarod-e vagy inkább kihalsz?

2019. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15: Alkalmazkodni akkor lehet, ha van kihez..... Tudom, nem teljesen erre gondolsz, de nekem ez a válaszom számodra.
2019. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

14: ok, így lesz.

16ossal értek egyet.

2019. máj. 12. 17:32
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

14.-nek.


Na, még egy 30+ -os szűz.


És igen, a világ, a társadalom, meg a nők az okai, hogy te nem jutsz nőhöz!?


Az nem jutott eszedbe, hogy odamenj valakihez, egy nőneműhöz, és annyit mondj: "Szia." ?


Vagy azt várod, hogy itt megszán egy csaj és rád ír?

Vagy dobjuk össze egy prostira?

2019. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

17:19-es vagyok


Alkalmazkodást a változó világhoz -így értettem.


Béke poraidra!

2019. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem úgy működik az, hogy odamesz és hello, szia. 49/50 elutasítás, de valaki a 10ig sem jut el emiatt.
2019. máj. 12. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!