Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Pár napja egy táncolós bulihelyen voltam pár haverommal. Alapvetően nem szeretem az ilyesmi helyeket, de gondoltam kivételesen bemegyek, mert hát szépen kértek rá...

Természetesen előjött az ötlet, hogy csajozni kellene. Én nem erőltettem a dolgot, próbáltam jól érezni magam és táncolgatni. De egy nő aki a közelben volt el kezdett valamit magyarázni, hogy menjek el mert zavarja, hogy rámászok xd. Egyébként nem másztam rá senkire, csak megnézegettem néhány nőt, szerintem nem is olyan feltűnően. De úgy látszik egyeseknél ez is kiveri a biztosítékot... Ja de amúgy ez nem is az egyetlen ilyen eset ami megtörtént velem.


Nem tartom magam egy attraktív csávónak, de ennyire visszataszító lennék ezek szerint? Büdös, ápolatlan nem vagyok, a képemről meg nem tehetek. Vagy csak egyes nők paranoiájáról van szó ?



2019. máj. 12. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl közel tancoltal hozzá vagy egyszerűen egy idióta volt a csaj.
2019. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, múltkor nekem tolta egy mammer a bevásárlótalicskát és rám szólt, hogy ne löködjem..

Szóval ne vedd magadra a dolgot, nagyon valószínű, hogy tényleg nem másztál rá csak ő érezte úgy.

2019. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Csak szerette volna, ha rámászol.
2019. máj. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!