Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem reagál a srác két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál a srác két napja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kb 2 hónapja messengeren beszélünk, de találkozás még nem volt. Rèkèrdeztem, hogy van- e barátnője, és mint kiderült, van. Ez után 1 hétig nem beszélgettünk. Utána ő keresett újra, minden ment úgy mint eddig de megírtam neki, hogy engem zavar hogy van neki barátnője. Ő azt válaszolta, hogy szeret velem beszélgetni, én is vele, de többet akarok én mint beszélgetés. Viszont neki ott a másik. Megmondtam neki, hogy mèrlegeljen. Erre viszont már nem reagált, nem is nézte meg, már 2 napja. Mi a vèlemènyetek?

2019. máj. 13. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Választás elé állítottad, és ő választott. Ennyi.

Valószínű elszórakoztatta, hogy beszélget veled, növelte az egóját, de a baratnőjét nem hagyná el érted.

2019. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja van barátnője akkor hagyjad, csak hülyit
2019. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2019. máj. 13. 16:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha annyira jól működő kapcsolat lenne, keresett volna engem? Vagy ez valóban az egójáról szólt? Egy közös barátunk szerint a lányt nem nagyon látni az ő társaságába és nem is beszél róla
2019. máj. 13. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ki mit gondol/mond, ő a barátnőjét választotta és nem aakr többet beszélni veled, ennyi.
2019. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kombináld túl
2019. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet innen megmondani, hogy a kapcsolata mennyire működik.

De vannak pasik, akik akkor is ismerkednek, ha otthon ki van nyalva a se.ggük.Kell a változatosság.

És vannak olyanok is, akik a langyos fosban is eltengődnek akármeddig,csak mert az a fix.

Én azt írom, ne sajnáld. Valószínűleg csak pár menetre akart téged, de látta, hogy az nem jön össze. Ezért lelépett.

2019. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mióta van együtt a barátnőjével?
2019. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!