Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban baj az hogy nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban baj az hogy nem járok el otthonról?

Figyelt kérdés
Mindig is befelé forduló voltam. Sosem voltam még discoba, vagy hasonló helyen de úgy érzem nem is igénylem. Nagyobb társaságban pedig már nem érzem jól magam, kissé szorongom olyankor, akkor már inkább vagyok egyedül. Én elfogadom magam így, azonban mindenhonnan azt hallom, hogy ismerkedni kell és, hogy igenis el kell járni otthonról. A családom szerint egy remete vagyok mert nem ismerkedem a lányokkal, sehova nem járok el otthonról. Ilyen fiatalon nem is értik,hogy miért váltam ilyenné. Szó szerint sehova sem megyek el otthonról. Szórakozni,bulizni,ismerkedni egyszer sem voltam. Az egyetemen sem járok el semmilyen rendezvényre sem, a csoporttársaim is hívtak de nem mentem el. Nem szólok igazán senkihez sem az egyetemen és szerintem a nevemet sem tudja senki sem.

2019. máj. 14. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van a kérdezőnek. Kinek van kedve a sok gennygombóc között lenni.
2019. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki eldöntheti hogy magának mi a jó, de ha engem kérdeznél és a magam helyébe válaszolnék akkor igen, baj. Ha emberek között lennél sokkal színesebb lehetne az életed, nem ilyen otthon ülős aki ki se teszi a lábát. Kellenek a világban a kapcsolatok, mert ez egy nagyon fontos dolog minden téren. A munkában se feltétlen lehetsz egy kuka, bár ez attól függ mi szeretnél lenni.

A családoddal egyet kell értenem, remete vagy, inkább vagy otthon magányos mint hogy elmennél 1-2haverral kávézni vagy mittudomén. Éld az életet, szórakozz, járj el a haverokkal ide oda, kellenek az ingerek mert nem fogod tudni elviselni magadba a munka stresszét.

2019. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok magányos. Mindig elfoglalom magamat a számomra fontos dolgokkal.
2019. máj. 14. 16:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha neked ez így jó akkor nem értem minek írtad ki a kérdést. Én csak a véleményem írtam le a dologról de a te életed te döntésed felőlem úgy élsz ahogy szeretnèl. Csak így semmi értelme nem volt ezt a kérdést kiírni ha úgy se fogadod meg más tanácsát.
2019. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, baj, mert egyre mélyebbre süppedsz majd, és hamarosan már a kötelező dolgaidra sem leszel képes kimozdulni.
2019. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!