Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan elutasitottak, amielott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan elutasitottak, amielott megtalaltatok a parotokat?

Figyelt kérdés

Csupa kivancsisagbol kerdezem.

26N vagyok es volt egy par randim, a vege mindig az, hogy eltunnek, vagy annyiban marad.

Nem vagyok csunya, ha nem is a legszebb, sportolok es buta sem vagyok.

Csak olyanokkal megyek ki akik nekem mindenkepp tetszenek, de ezek kozul en ugy latszik senkinek jovok be. Az egesz kicsit elkeserito kezd lenni.

Koszi



2019. máj. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Elég sok békát ki kell fogni és megcsókolni, mire az egyikből királyfi lesz. Ne aggódj, a tiéd is úton van már.
2019. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
El nem utasítottak de én jó párat utasítottam el amíg meg nem ismertem a férjemet. Vele első pillanattól éreztem, hogy ő lesz az.
2019. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Én is nő vagyok, csak idősebb. Engem nem utasított el senki, de én mindig olyannal randiztam, aki nekem nem igazán tetszett, mivel nem találtam olyat, aki tetszett volna. De azért adtam nekik esélyt (ne ítélj elsőre, stb). Így aztán mindig én voltam az, aki elutasított másokat. Azt hittem, soha nem is fog nekem tetszeni senki, mert túl magasra tettem a mércét. Aztán jött valaki, aki felülhaladta még a mércémet is. Ő lett a férjem.

Szóval csatlakozok az első hozzászólóhoz. Jönni fog a királyfi.

2019. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jönni fog a szőke ló, fehér hercegen vagy egy szürke számár. :D
2019. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ketten utasítottak el nyíltan, és volt 3-4 srác, akivel szivesen ismerkedtem volna és kerestem a társaságukat, de nyilvánvaló volt, hogy nem érdeklem őket, így végül feladtam a dolgot. Volt még egy srác, aki a felszínen beleegyezett, hogy "járjunk" de hamar nyilvánvaló lett, hogy csak a szex miatt van velem, és minden más programra húzza az orrát és kifogást keres, így szakítottam vele pár hónap után.

Azóta viszont megtaláltam én is a férjemet, akivel minden klappolt. Én akkor 30 éves voltam ő 34.

2019. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a vaalszokat.


Jo volt olvasni, hogy osszejott nektek.


Hat nem tudom, hogy nekem jonni fog-e valaki..valahogy az ilyenek megjobban lehuznak es magamba kezdek lassan ketelkedni, hog mi a baj velem..:(

2019. máj. 16. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan, nem kell ezt ilyen tragikusan felfogni. Az átlag embernek is van ismerőse, haverja több tucat, de igazi legjobb barátja többnyire csak 1-2. Nem azért mert baj van vele vagy a haverokkal, csak nem mindenkivel illik össze a személyisége. Egy társ akivel leélnéd az életed legalább olyan szintű, vagy még mélyebb kapcsolat, mint egy legjobb barát, különben hosszútávon egymás agyára mennének. Plusz még kell szexuális vonzalom is. Teljesen természetes dolog, hogy nem terem minden bokorban. És ahogy az sem működik, hogy "na most megyek és keresek egy legjobb barátot!", az sem működik jól, ha célzottan társat keres az ember. Maradj nyitott, kedves a körülötted lévőkkel, keresd a lehetőséget, hogy beszélgess másokkal, és alakulni fog a dolog. Akikkel összeilletek, keresni fogjátok egymás társaságát, akivel meg nem, azt el kell engedni.

A társkeresőt én nem ajánlom, mert ott mindenki nagyon ráfeszül a témára, és hajlamos többet beleképzelni a másikba, csak hogy összejöjjön már valami. Ráadásul sok a kamus is.

Bár van akinek bejön, tesóm és a felesége társkeresőn jött össze.

2019. máj. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!