Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon sovány lányok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sovány lányok, ti mit tesztek, hogy vonzóak legyetek?

Figyelt kérdés
Bárhogy is irigylik azt, ha valaki vékony azért van egy szint ami alatt már nem jó :( Én nagyon sovány vagyok, egyrészt alkati másrészt meg valószínű, hogy egézségügyi oka is van. Tehát nem nagyon tudok változtatni ezen. De így semmi mellem, a fenekem se sok minden, és így nem érzem magamat egyáltalán nőiesnek/szexinek, emiatt pedig önbizalomhiányom is van. Akik hasonló cipőben járnak, ti ezeket mivel kompenzáljátok vagy nem lehet semmivel?

2019. márc. 2. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell tenniük semmit, mert én alapból jobban vonzódom a sovány lányokhoz.

Nem a testedet kell megváltoztatnod, hanem a fejedben kéne rendet raknod.

2019. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Én is szeretem a formás feneket és nagyobb melleket, de valamiért az alacsony és vékony lányok jobban tetszenek.


A szexet is jobban élvezem egy vékony lánnyal, mint egy vaskosabb (nem elhízott!) formás lánnyal. Utóbbiak is nagyon tetszenek és szeretem őket, de ez van.


Az eddigi párkapcsolataim aránya is 80% vékony - 20% 'van mit fogni'-ra osztható.


Szóval akinek tetszenek a vékony lányok-nők, azoknak tetszeni fogsz. Akiknek nem, azoknak nem. Tessék szépen elfogadni magad.


28F

2019. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Popsira megprobalhatsz gyurni. Nagyon kemeny melo, de a szep fenek az izombol all, tehat megdolgozhatsz erte.

Amugy meg arra epitek, ami szep rajtam. Hosszu lab, gondor haj, hangsulyos ajak es szemoldok. Meg legalabb a fenek, comb, csipo reszen jo vagyok, csak a felsotestem gaz meg a vegtagjaim palcikak. Az oltozkodesemben megtalatam a stilusomat. Nem egyszeruen szepek a ruhaim, hanem rendszert alkotnak, van karaktere a kulsomnek. A divatot _nem_ kovetem, mert az csak egy draga egyenruha. A divatos nok annyira egy kaptafara keszulnek...

A fius alkatom miatt bevallalhatok olyan ruhakat, amik egy kerekebb non mar kozonsegesen hatnak, pl enyhen atlatszo folsok nyaron es nagyon rovid nadragok.

SOSEM hordok bo ruhakat. Meg ha csontos is vagy akkor is feszuljon a ruhad, a tul boben csak meg vekonyabb vagy.

Melltarto nelkul sehova nem megyek. Az a pancelom. ❤️ De nem pushup, azzal hulyen nezek ki es kenyelmetlen is.

Aztan ezutan mar csak mosolyogni kell. :) Az a legszebb ekszer, amit hordhatsz. :)

2019. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! Ariana Grande is “deszka” és pici, mégis emberek milliói esnek belé, és copyzzák a stílusát.

Én örülnék, ha vékony lehetnék, bármilyen ruhadarabot felvehetnêk, és nem azzal lennék elfoglalva, hogy a divatos ruhák 70%-a a fél mellemre sem elég...

2019. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a beteg válaszok! Nem, egyáltalán nem egészséges ez. Én is vékony vagyok és voltam nagyon sovány, nagyon nem egészséges állapot. Ne bíztassátok erre, hogy fogadja el! Változtatni kell. Egyél többet és sportolj.
2019. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A privát véleményem :

Maradj igy, bár nem tudjuk, hány éves vagy, de 10 év múlva lehet visszasirod ezt a vékonyságot.

Ha igy vékonyan semmi melled nincs, ha felszedsz 10 kg-ot akkor se lesz. Ami abszolút nem baj. Mellben az a fontos, hogy mennyire érzékeny, elázik e a bugyid, ha kellemesen izgatják úgy 10 percig legalább.


Ami viszont köztudott :

1. Egyél sok hamburgert meg pizzát, attól jól lehet hizni. Lásd USA népessége, ami hozzánk is begyűrűzött.

2. Emeld fel az orrod, légy büszke arra, hogy vékony vagy.

Hidd el, sikeresebb leszel mindenhol az életben. Csak nekerülj sok nő közé :-)

3. Fogadd el magad igy, megjön majd a várvavárt boldogságod. A mostani gondjaidnak, ha vannak, nem a vékonyságod az oka.

2019. márc. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!