Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci, rövidhajú nők! Hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, rövidhajú nők! Hogy van erőtök az élethez, így hogy a férfiak nemigazán tekintenek rátok szexi nőként és partnerként?

Figyelt kérdés

Ffi vagyok. Látom, amit látok. Utcákon,buszokon, mindenütt..

Ilyen duci,rövidhajú lányokat nem nevezhetném a férfiideálnak.

(ezek kemény szavak, elnézést is kérek minden ilyesféle nőtől, csak ilyen az élet. Sajnos mindenki először a külsőt nézi és dönt a másik felől, akár 10 másodperc alatt).


Legyen az férfi vagy nő.Társkeresésként vagy szexpartnernek, mindig a látszat a külső a fontos az embereknek.


Kíváncsi lennék ilyen nőkre, hogy mit éreznek legbelül? Hogy van erejük küzdeni az életben? Miben bíznak egyáltalán? Élet ez nekik?



2019. máj. 16. 20:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan én nem vagyok se duci, se rövid hajú, de én arra lennék kíváncsi, hogy te hogy nézhetsz ki. Gondolom minden nő álma vagy, gyönyörű arccal, tökéletes testtel. Hogy van erőd küzdeni az életben, ekkora pofával?
2019. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
Úgyhogy, önbizalmat merítenek abból, hogy jól fel tudnak öltözni-már aki- és nem a kinézetükön vannak leragadva.
2019. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

A rövid haj áll a legjobban, eszemben sincs növeszteni. Az alkatom elfogadtam, nem mondom, hogy ha jönne a jó tündér, akkor nem kérnék tőle Barbie baba testet. De pont azért fogadom el, mert rengeteg férfinak tetszik, hogy a duci nő csupa se.gg meg csöcs.

Akartam már írni, csak kérdezte a férjem, min röhögök, én meg felolvastam. Ő meg megmutatta, mennyire tekint szexpartnernek. Utána bealudt. Férfiak...

Azt érzem belül, hogy rendesen meg lettem szeretgetve. 😉 Sok dologért megküzdöttem, de mindig megérte. Jó házasság, okos gyerekek, jó munka, nagy ház, új autó, két kutya, kényelem. Vannak még céljaink, megyünk tovább előre. Nekem ez az élet. De még mennyire!

Miben bízom? Hogy sikerül fogyni és megnő a hajam reggelig. 😂 Minden vágyam, hogy ha összefutunk az utcán, te jó nőnek tarts. 😂

2019. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, mi a fos?

Megvert anno az oviban egy rövid hajú duci óvónéni, és azóta sem tetted magad túl rajta, ezért ontod ide a "duci, rövid hajú nők nem emberek" témájú kérdéseket?? :D

2019. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ts hogy tudsz létezni úgy, hogy ilyen gyökér vagy? Várj, kitalálom: 30 éves incel szűz kis p..öcs vagy, eltaláltam?
2019. máj. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy van erejük küzdeni az életben? Miben bíznak egyáltalán? Élet ez nekik?"

Ha hiszed, ha nem de nem mindekinek az az életcélja, hogy párkapcsolatban éljen. Nekem pl a magánéletem abszolúlt mellékszál, ezerszer fontosabb celjaim vannak. Persze fontos az is de úgy állítod be, mintha egy nőnek az lenne a legnagyobb dolog amit elérhet, hogy talál maganak egy jóképű férfit.

2019. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

16@. Idézet: "mintha egy nőnek az lenne a legnagyobb dolog amit elérhet, hogy talál maganak egy jóképű férfit....."


Igen, végül is igen! Ez a lényeg. Bárki bármit mond, másban szeretné kényszerűségből megtalálni a boldogságot, pl. macskát,kutyát tart vagy önmagát akarja megnyugtatni, hogy: -Nincs szükségem férfiakra! Azok átvernek. Nem kell a sex!..stb.


Dehogyis nem kell nekik! Vagyis kellene!


De, most nézd meg a pa-dö-dő féle nőket az utcán. Most melyik férfi akar lefeküdni ilyen szexbombákkal? Szerinted?


Na, most ezt félre ne értsétek! Nem akarom én bántani a duci nőket! Sem megsérteni, sem hasonlókat tenni.

Pusztán csak az élet keménységére,az emberek felszínességére utalok,akik látszat alapján 10 másodperc alatt döntenek a kinézet alapján másokról. (sajnos az emberek felszínesek).


Akkor egy példát írok, pl egy bombázó lány, mondjuk az Éjjel-nappal bp-ből Alexa típusú lány, tudja magáról, hogy brutál jó és minden férfinak felcsillan a szeme tőle. Így él, tudja érzi, hogy van ereje küzdeni, van miért.


Míg egy jó duci-nagyon duci lány az utcán, ha megy a járdán nem tudom, hogy mit érezhet. Így éli le az életét? Most hogy talál társat? Addig is, milyen a szexuális élete? Egyszerűen nem tudhatja a gyakorlatban, hogy milyen egy igazi szex! Milyen egy igazi dugás, minden pozitúrában!


Ezért kérdeztem, mindenféle prűdség nélkül, őszintén, hogy mi lesz az ilyen lányokkal? Van erejük az élethez?

2019. máj. 17. 09:58
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, és téged ez miért érdekel ennyire? TE hogy találsz társat? NEKED milyen a szexuális életed? Szerintem inkább ezen szomorkodjál. A duci, rövidhajú lánykák megoldják az életüket, ne aggódj értük. A saját szánalmas életedért annál inkább:DD
2019. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az ÉNB? Így most már érthető, hiszen be is határoltad a szellemi színvonalad.
2019. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy valaki épp azért vágatja le a haját, mert nem elsődleges célja, hogy a férfiaknak tetszelegjen? Ha annyira akarna tetszeni az ellenkező nemnek, akkor ő is megtudná növelni, nem nagy dolog hajat növeszteni, ez legyen a legkisebb gond az életben...
2019. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!