Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy férfivel aki 30 évesen most kezdi újra az életét (előre halad és odateszi magát)?

Figyelt kérdés

Kisemmizett a volt feleségem, sajnos hagytam mindent, hogy úgy legyen ahogy akarja. Eszembe se jutott hogy megcsalna valaha! Közös keresetünk volt a szüleimtől örökölt cég révén amibe belevittem őt is mint tulajdonost. Sajnos! Amit nem tudott megszerezni azt el kellett adni, a pénzzel meg nem sokra megyek, nem az volt a lényeg! Közös dolgokban meg nem akartam benne maradni vele, inkább az eladás!

Szerencsére így maradt pénzem, volt egy lakásom ami mellé vettem mégegyet ami kétfelé van bontva (nincs közös helység) így a lakáskiadásból elég sok összejön, simán elmegy egy jó fizetésnek is. A szakmámból elegem lett, a volt nejem lejáratott az ügyfeleim előtt így ott nem akartam tovább folytatni! Mindig is informatikus akartam lenni, így elhatároztam hogy elvégzek egy tanfolyamot. 30 évesen. Sokan kinevetnek, komolytalannak mondanak. Szerintem fel lehet építeni egy új életet, ami független és szeretem élni! Lelkileg most felszabadult vagyok, abszolút nem problémaként élem meg ezt az egészet, hanem egy kalandként! Semmi negatív nincs bennem, pont hogy felszabadultam.


Simán benne lennék egy új párkapcsolatban, vàgynék is rá. Barátaim mind óva intenek, mert szerintük mivel nincs munkám, pozicióm és iskolába járok mint egy tini, így nem fog egy korombeli nő sem komolyan venni, az ilyeneket elhajtják.

Viszont nekem saját lakásaim vannak, havi bevételem van ami jobb mint sokak fizetése, céljaim vannak, terveim! Annyira kizáró ok hogy most tanulok és újrakezdek ennyi idősen? Autóm is van. Nem anyucinál lakok pénz nélkül.


2019. máj. 17. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Sok sikert az újrakezdéshez! A lényeg, hogy terveid legyenek.
2019. máj. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Mi a bajod? Én 28 évesen ott tartok hogy régi osztálytárs 8 nm-es szobájában élek, vagyontalanul.

10 éves alkoholizmust magam után hagyva.

Soha nem volt barátnőm.


Ugye hogy nem is olyan rossz neked ha így nézed?

2019. máj. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha tobb ingatlanod van, akkor jo vagy.
2019. máj. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem rossz dolog ez, 30 évesen pedig még nem vagy elkésve semmivel, nem vagy öreg... Legyenek terveid, céljaid, menni fog! Amúgy meg sokan képzik még magukat, még 40 évesen is!
2019. máj. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként inkább értékelném, hogy volt ereje újra kezdeni, építkezni, támogatnám a céljai elérésében. Sokaknak ez nem megy, lecsúsznak.
2019. máj. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Pont ne mesélj arról senkinek hogy van több lakasod. Sőt el se kell meselned mid van.


Szakmát akarsz valtani és most emiatt újra tanulsz. Meg se fogják kérdezni hogy miből élsz hidd el. Fel se fogjak :)

2019. máj. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egy férfi aki ambiciózus, mint egy "megülök a kényelmes fostengerben" fajta! Szerintem ez szimpatikus és vonzó tulajdonság.


30n

2019. máj. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Amennyiben az informatika a vágyad és nem csak keringeni a f-sban, akkor 40-50 évesen is tanulnod kell és akár tanfolyamokra járni.


Az informatika az egyik leggyorsabban fejlődő és változó terület. A helpdesken kívül minden területen igaz, hogy ami 2 éve jó tudás volt, az ma már meh kategória szintjén van (az alapok nem változnak, de a részletekben rejlik a lényeg).


Tehát ha te negatív dologként gobdolsz arra, hogy tanulod a szalmát, akkor nem ez a te pályád. Informatika alatt nem a boltban összetákolja a gépet emberre gondoltam, hanem a normális részeire (szoftverfejlesztés, nagy terheltségű rendszerwk üzemeltetése, stb).

2019. máj. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

2-es: nem is sajnáltatni akartam magam. Nem az a kérdés, hogy rosszul élek-e?!


Utolsó: félreértettél valamit! Pont hogy NEM negatív! Ahogy írtam is pozitívan állok hozzá és örömmel tanulom amit mindig is akartam.



Többieknek köszi!

2019. máj. 17. 08:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján simán összejönnék veled. Azzal nincsen semmi gond sem, hogy tanulsz jelenleg, mivel nem anyuci szoknyáján ülve teszed.
2019. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!