Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy férfivel aki 30 évesen most kezdi újra az életét (előre halad és odateszi magát)?

Figyelt kérdés

Kisemmizett a volt feleségem, sajnos hagytam mindent, hogy úgy legyen ahogy akarja. Eszembe se jutott hogy megcsalna valaha! Közös keresetünk volt a szüleimtől örökölt cég révén amibe belevittem őt is mint tulajdonost. Sajnos! Amit nem tudott megszerezni azt el kellett adni, a pénzzel meg nem sokra megyek, nem az volt a lényeg! Közös dolgokban meg nem akartam benne maradni vele, inkább az eladás!

Szerencsére így maradt pénzem, volt egy lakásom ami mellé vettem mégegyet ami kétfelé van bontva (nincs közös helység) így a lakáskiadásból elég sok összejön, simán elmegy egy jó fizetésnek is. A szakmámból elegem lett, a volt nejem lejáratott az ügyfeleim előtt így ott nem akartam tovább folytatni! Mindig is informatikus akartam lenni, így elhatároztam hogy elvégzek egy tanfolyamot. 30 évesen. Sokan kinevetnek, komolytalannak mondanak. Szerintem fel lehet építeni egy új életet, ami független és szeretem élni! Lelkileg most felszabadult vagyok, abszolút nem problémaként élem meg ezt az egészet, hanem egy kalandként! Semmi negatív nincs bennem, pont hogy felszabadultam.


Simán benne lennék egy új párkapcsolatban, vàgynék is rá. Barátaim mind óva intenek, mert szerintük mivel nincs munkám, pozicióm és iskolába járok mint egy tini, így nem fog egy korombeli nő sem komolyan venni, az ilyeneket elhajtják.

Viszont nekem saját lakásaim vannak, havi bevételem van ami jobb mint sokak fizetése, céljaim vannak, terveim! Annyira kizáró ok hogy most tanulok és újrakezdek ennyi idősen? Autóm is van. Nem anyucinál lakok pénz nélkül.


2019. máj. 17. 00:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szedd össze magad, hogy tudj egy kapcsolatra koncentrálni, voltam úgy társkereső, hogy egy rakás egyéb problémám volt az életben, amiket meg kellett oldani, talpra kellett állni, ki kellett mászni, nem ment, nem tudtam odatenni magam teljes figyelemmel a társkeresésbe, így feladtam, és arra koncentráltam, hogy az életem instabil területeit rendbehozzam.
2019. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs veled probléma. Az mondjuk kérdéseket vetne fel bennem,hogy miért hagytad az exnek,hogy mindent romboljon és miért adtál neki mindent? Miért adtad fel a családi vállalkozást? Miért is mentetek szét? Furcsa az egész.

Szóval attól félnék max,hogy eléggé tedd ide tedd oda pasi vagy. Plusz attól,hogy az ex miatt az új nővel nem mernél közösködni meg úgy semmit,mert folyton félnél,hogy ő is átver.

2019. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon megbízok abban akit egyszer magamhoz engedtem. 9 év együttlét után úgy voltam, hogy nem baj, ha valami az ő nevén van, nem számít. Az hogy amikor már csalt és átiratta az öccse nevére a dolgainkat (ami az ő nevén volt) azzal nem tudtam mit kezdeni, a válási procedúrában derült ki. Hittem neki, bíztam benne, eszembe nem jutott ilyesmi! Lúzer voltam na, de most is az vagyok ilyen értelemben. Nagyon nehezen választok párt, nálam a becsületesség, hűség, megbízhatóság többet nyom a latba mint egy csinos pofi. Ő meg 9 évig soha nem cáfolt rá arra amilyennek megismertem, aztán elszédítette egy ‘helyespasi’ és letámadott. A következő páromban ugyanúgy megbíznék, bár ami közös azt nem iratnám csak az ő nevére, minden legyen 50-50%. A családi cég nem az övé lett, eladtuk az ingatlanokat és minden ingóságot, pénz ment tulajdoni hányad arányában mindenkinek és bezártunk. Nem tudtam volna vele együtt dolgozni. Felajánlotta, hogy kivásárolhatom 1.5x áron vagy ő be fog költözni az új pasijával az irodába és ott lesznek minden nap törvényesen. Az ügyfelek előtt is lejáratott számtalan alkalommal, pletykákat terjesztett rólam, volt akit fű alatt az új cégéhez átcsábított, sokan maguktól mentek el. Már nem is volt kedvem folytatni. A család is egyetértett, Nagyapám is aki alapította a céget. Ő mondta hogy adjuk el inkább mert látta mennyire kikészültem akkoriban.
2019. máj. 17. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!