Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor találhatnék végre párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találhatnék végre párt?

Figyelt kérdés

Már unom, hogy telnek az évek és egy nőt nem találok magamnak. Évek óta nem volt csajom. A neten ismerkedek, de akik járni akarnának velem, azok 100-200 km-re laknak. A prosti lenne a megoldás, hogy történjen valami végre?

Mert egyszerűen nem látok más kiutat, csak elmennek az évek a semmire. Én nem ragaszkodok kapcsolathoz, de a szex hiányzik.



2019. máj. 18. 22:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Egy hete is volt egy csaj a városomból. Neten irogattunk és egyszer telefonon beszélgettünk majdnem egy órát. Kedves volt, normálisnak tűnt. Aztán 2 nap múlva megírta nem kíván tovább ismerkedni velem. Hát ilyennel még a randiig sem lehet eljutni. Én pedig csak olyan csajt hívok el randizni akinél látom, hogy ő is találkozni akar. Nehogymár csak én erőltessem a randit, a nő meg úgy áll hozzá mint akinek a hátát verik.
2019. máj. 19. 10:10
 12/23 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, a nők azért szexelnek messze lakóval mert azt nem ismerik a környékbeliek. Tehát a munkahelyen a nő ismerősei nem beszélik ki, hogy éppen melyik pasival kavart.
2019. máj. 19. 10:17
 13/23 A kérdező kommentje:
És az ilyen messze elutazásnak is meg van a hátulütője. Például én utaztam már el messzire csajhoz. És nem lehetett elmenni hozzá így a szex is elmaradt. Mert ha pl. a csaj szülőkkel lakik, akkor nem vihet haza akárkit. A másik meg az, hogy attól, hogy van egy randi lehet mégsem tetszem a csajnak, mert volt sok ilyenben részem. Én már csak akkor utaznék el 100 km-re, ha ott is alhatnék egy csajnál és szex is lenne. De 4 órát utazni csak azért, hogy sétálgassak egy randin, kösz de nem.
2019. máj. 19. 10:29
 14/23 anonim ***** válasza:
#13 vegyél ki egy hotelszobát vagy lakást, ne legyél már ilyen nyomi, hogy még az ágyat is a csaj kell hogy adja alád... :D
2019. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14

"vegyél ki egy hotelszobát vagy lakást, ne legyél már ilyen nyomi"

Miért te akikhez elutaztál, azokkal elmentél hotelbe aludni? Én még soha senkivel nem aludtam hotelbe, de még szobát sem vettem ki pár órára.

Akkor ezek szerint te sem mehettél mindig oda, ahol a csaj lakott.

2019. máj. 19. 11:06
 16/23 anonim ***** válasza:
#15 igen, én mindig kiveszek egy szobát vagy lakást. Olyan még nem volt hogy első alkalommal ne lett volna szex. Sokadik alkalomra van hogy néha a lánynál talizunk, de igazából kényelmesebb egy kecó.
2019. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát nekem első randin a szex nem szokott össze jönni. Talán egyszer volt ilyen, hogy első randin autóban szexeltem. De nagyon sok olyan is volt, amikor a csajnak élőben már nem tetszettem. Minél előbb találkozni akart, mert kép alapján bejöttem neki. Aztán élőben meg nem akart semmit és több találkát sem. Na ugyanez egy messzi városban is megtörténhet.
2019. máj. 19. 12:05
 18/23 anonim ***** válasza:

Befektetés nélkül nincs siker.

Mindenki kap kosarat, nem is keveset.

Főleg ilyen világnézettel mint neked van...

Kicsit fordíts több energiát rá...

Kompromisszumokat kell kötni, és sajnos tudomásul kell venni hogy a nőknek joguk van azt mondani hogy nem kellesz ( ugyanígy ahogy te lerázod a nem szépeket, meg akiket messzinek találsz )

2019. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Én már sok kosarat kaptam, de még abban az időben amikor sokat randiztam. Havonta 1-2 nővel találkoztam, aztán kb 1 év végig randizgatás után akadt néha 1 akivel szex vagy kapcsolat kialakult.

Amelyik nő meg 100 km-re lakik és találkozni akar, az úgyis csak szexet akar. Olyan távolságból lehetetlen rendes kapcsolatot fenn tartani.

2019. máj. 19. 13:03
 20/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!