Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jóképű lennék akkor minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű lennék akkor minden héten elhívna randizni egy lány?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy jól nézek ki, tök idegen nők is, férfiak egyaránt. Nagy ritkán meg is talál valami csaj a neten, de ennyi. Nem kezdeményez nálam senki, nem is flörtölnek, igaz, nincs is hol megtegyék mert nagyon nem vagyok társasági ember, barátnőm nem is volt még ebből adódóan, egy-két szex volt még csak.

Kicsit szomorú vagyok mert mindenütt azt hallom, hogy ha 22 évesen nem megy a csajozás akkor soha nem fog, mivel most vagyok a csúcson stb. Rosszul esik, hogy nekem nincs senki, kimaradt minden. Mindig azzal vigasztalom magam, hogy nem kell búsuljak mert ha erőltetném sem érnék el semmit, csak még kapnék pár lekoptatást is. Másrészt meg mégis szeretném mert hátha nem véletlenül mondták a múltkor is egy társaságban, hogy én vagyok onnan a legszebb. Minden esetre én ezt nem érzékelem mert nem nyomul rám egy lány sem most, és mégsincs még egészséges önbizalmam sem a lányok terén.



2019. máj. 19. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

1. A lányok nem fognak téged felszedni.

2. Ha tényleg jó pasi lennél, ezt nem írtad volna ki.

3. Aki tényleg jól néz ki, annak nem jelentenek gondot ezek, regisztrál a Tinderre és jönnek majd a like-ok.

2019. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátaid ugrottak ezzel ! És te magad sem látod tisztán saját magadat! Ha jól néznél ki akkor már 16 évesen a fél középiskola lány tanulói sorakoztak volna nálad széttárt lábakkal.


Valószínűbb hogy ha ronda nem is vagy , akkor átlag ! De ugye az átlag a mai világban nem kap puncit max vert izzadva 10 év elutasítások között véletlen. 1x.

2019. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem barátok voltak, egyáltalán nem is ismerősök. Akárki másra is mondhatta volna az illető, biztos, hogy nem ugratott.
2019. máj. 19. 22:57
 4/6 A kérdező kommentje:
A középiskola egy nagyon jóképű pasijánál sem álltak sorba a lányok, ezt is garantálom.
2019. máj. 19. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ébredj fel csipke Józsika. :D
2019. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a "jól nézel ki szöveg" olyan, amit sokan szeretnek mondani, mert nem akarnak megbántani. Miután ezt mondták, kérdezz rá, hogy randiznának e veled és akkor már a "nem" válasz fogja megmutatni, hogy igazából nem nézel ki jól.

Aki jól néz ki, annál tényleg próbálkoznak a lányok, főleg 22 körül. Átlagosan nézek ki, de rám is írnak néha lányok. Ha megnézel bármilyen ismerkedős facebook csoportot, akkor láthatod, hogy amint egy jól kinéző srác rak ki egy képet, hogy ismerkedne, gyakorlatilag folyik alatt lányok részéről a nyáltenger.

2019. máj. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!