Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van reális esélye párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van reális esélye párt találnia egy olyan jól kinéző 22 éves nőnek, akivel együtt él a 17 éves down-szindrómás öccse?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Igen, amint a tesóját berakja egy intézetbe.
2019. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az öcsém egyébként nagyon aranyos, nem agresszív. Csak néha tisztába kell tenni.
2019. máj. 20. 17:09
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen, feltéve, ha fejlett érzelmi intelligenciájú a férfi. Te tartod el? Szülőkkel mizu?
2019. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Persze
2019. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne! Sőt, tovább megyek, a tesód felé mutatott viselkedés igen jó indikátora lesz annak, mennyire emberséges, mennyire szupportív és mennyire elfogadó az illető. Ha tesódat nem képes elfogadni, akkor nem a te embered. Nem mindenki fogja megugorni ezt a magasságot, ami a helyzet kezeléséhez kell majd.
2019. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt olyan barátnőm, akinek az öccse autista volt. Nem hogy nem zavart, hanem kifejezetten tetszett az, ahogy az öccsével bánt. Sőt, engem is közelebb vitt egy olyan világhoz, amit azelőtt nem ismertem és ma már nem nézek furán az autistákra. Sajnos vége lett, de nem a tesó miatt.
2019. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 lilla64 ***** válasza:
86%
Ha szeret és vonzódik hozzád akkor elfogadja a tesódat is.Ha meg nem,akkor nem rá van neked szükséged.
2019. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

És...

- Nyaralás?

- Anyagiak?

- Gyerek?

Ezek, hogy lesznek megoldva mellette?

2019. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Szia, én is pont ebben a helyzetben vagyok. 22 éves lány vagyok, és a nővérem down-szindrómás. Néha én is elgondolkodok, hogy mennyi esélyem lehet ezzel a pakkal. De szerintem ha valaki van annyira intelligens, akkor ezt nem egy negatív dologként könyveli el. Mint fentebb is írták. Erről mi nem tehetünk. Engem régen zavart, hogy tesóm fogyatékos, de ma már büszke vagyok rá. Tudod rengeteg dologra képes megtanítani egy Down-szindrómás. Pl. mások feltételek nélküli elfogadására. Gondolj így rá, és aki emiatt nem képes melletted maradni, az emberként is annyit ért.
2019. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem akit ez zavarna, az amúgy se a te embered. Ez egy jó szűrő.
2019. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!