Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel együtt nyaralunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel együtt nyaralunk. Hogy lenne reális a dolog?

Figyelt kérdés
Értem arra, hogy én már kifizettem a helyet ahol lenni fogunk, ez cakkumpakk 90 ezer forint erre persze rájön a kaja és a többi apróság. A barátnőm ezen fennakadt és ki akar fizetni annyit amennyit tud ez 25 ezer forint lenne. Szerintetek nem gáz ha én ezt elfogadom? Mert szerintem az. De ezt vele nem tudom megértetni.
2009. jún. 12. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És az miért nem jó ha abból a 25 ropiból kaját álljátok meg ahova mentek? És akkor ő ugyanúgy beleszállt ha ez zavarja . Szerintem ha nincs szükséged arra pénzre már hogy feltétlenül ne fogadd el. További szép napot
2009. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, hogy Te fizesd a szállás költségét mindkettőtöknek, akkor ne fogadd el. Ahogy előttem is írták, a nyaralás alatt éljétek fel inkább akkor azt a 25.000.- Ft-ot.
2009. jún. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem gáz ... fogadd el ...engem is baromira zavarna ha a barátom fizetné au egészet 17/L
2009. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, nem gáz. Sőt! Jobbá teszi a kapcsolatot. Minden kapcsolat adásból és elfogadásból (kapás) áll. Te adsz valami jót a másiknak, aki ettől úgy érzi, neki is adnia kell valamit. Ha a jóból egyre többet adtok egymásnak, a kapcsolat fejlődik. Ha egyre kevesebbet, elhal.


Ám ez igaz a rosszra is! A rosszat is vissza kell adni, ha sokáig tartó egyensúlyt akartok. Persze, akik igazán szeretik egymást, azok mindig egy kicsivel kevesebb rosszat adnak vissza egymásnak, míg az elfogy. Tehát jóból egyre többet, rosszból egyre kevesebbet! Ez a titka. Persze, ehhez meg kell tanulni elfogadni is, adni is. Kinek mi a nehezebb. Én megértelek, mert nekem is az elfogadással voltak gondjaim. Adni elég régóta jól tudok.


40/F

2009. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak még plusz költségek: utazás, gyógyszerek, beszerzendő dolgok, kaja-pia... Szerintem ha ezeket közösen vásároljátok, és ő fizet, abban nincs semmi rossz. Nem hat úgy, mint ha te kihasználnád, de nem hat úgy sem, hogy büszkeségből nem fogadod el a pénzét. Azért majd' százezer forint nem kevés összeg, én biztos nem viselném könnyen, hogy az egészet a Kedvesem állja. Igaz, ő nincs is annyira jó anyagi helyzetben, és mindenki magából indul ki... :)


Szóval szerintem elfogadhatod azt a pénzt úgy is, hogy ne a "nyaralásra", vagyis a 90 ezer forintból 25 ezer forintba menjen. :)

2009. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy a barátnőd nem csak kihasználja, hogy kifizeted, hanem be akar szállni, segíteni. Sajnos nem minden nő ilyen, örülj neki és fogadd el.
2009. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én azt reagálnám a lány helyében, ha nem fogadod el a pénzt, hogy el sem mennék... Kompromisszumot meg úgy lehetne találni, ha azt mondod, vegyen meg néhány apróságot, vagy fizesse ő a strandbelépőket, vagy kaját, fagyit, ilyeneket. Így neked nem kell tőle pénzt elfogadni, neki pedig nem kell azzal a tudattal léteznie hogy rajtad élősködik. A lényeg, hogy találj valamit, amit teljes egészében ő fizet.
2009. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!