Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről a gondolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a gondolatmenetről?

Figyelt kérdés

[link]

1:18:48-tól kb 1:24:00-ig (amúgy szerintem az egész hanganyag elgondolkodtató)


2019. máj. 21. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálném, ha az emberek többsége ennyire buta ösztönlény lenne.

Aki kelendő 20 évesen az kelendő lesz 40 évesen is.

Ez megint egy olyan dolog amiben nincs összhangban az amit mondanak az emberek és amit valójában tesznek. Persze, mindenki úgy van vele, hogy háááát neki biztos nem kell 30 éves nő. Aztán a valóságban meg a 30-as nők 80%-át minden gond nélkül megfektetnék és meg is teszik.

Ugyan ez női részről. Jaaajj hát neki 30as pasi kell mert az éretteb. Közben meg tizenéves suttyókkal vannak együtt ennek ellenére is.

Az emberek hazudnak.

2019. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

ez igy igaz egy 40 éves nő lehet ugyan olyan vonzó mint egy 20 éves nő! csak mondok egy személyes tapasztalatot!


barátnőm nővére (friss kapcsolat) találkoztam a nővérével hát nem mondtam volna meg hogy ilyen jó nő! meg hogy hány éves! 35 éves én 20 vagyok barátnőm 22... de ha véletlen nem járnék ő vele akkor simán le nyomtam volna...a nővérét, ugy néz ki mint egy 20-23 éves! de félre értés ne essék ő jobban tetszik nekem és jobban is kívánom mint bárki mást eddig! csak nagyon lesokkoltam hogy egy 35 éves nő nézhet ki ennyire fiatalosnak (anyám 38...)


de amugy ez egy nagy standup :D


de aki tényleg 20 évesen jó az jó lesz 40 évesen is!

erre ő a b-nőm nővére a példa

2019. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészről ott van az előadás módja: Bármennyire nem tévében, rádióban hangzik el egy ilyen beszélgetés, ennyi trágár kifejezés (amit ők talán szókimondásnak vizionálnak) már bántja az ember fülét. Egyszerűen nem tudsz azonosulni a mondanivalójával, és egy idő után már nem is arra figyelsz, hanem a trágárságokra. Arról nem is beszélve, ami pl. 1:22:10-nél van. Könyörgöm, még haveri körben sem küldök el senkit az anyja ...-ba, főleg nem úgy, hogy én ezt poénosnak szánom.


Másrészről viszont ha kihámozzuk a valódi mondanivalót, az tényleg igaznak bizonyul. Persze nyilván sarkítva van az egész. Nem is azt mondják, hogy 40 felett egyetlen nő sem kell senkinek, viszont a 40 feletti férfiak előtt ott sorakoznak a legjobb 16-40 közötti lányok, nők. Csak annyit, hogy a nők 16 éves koruktól vannak a csúcson (vonzerejüket tekintve), míg a férfiak jóval később érik el ugyanezt. Az ok pedig egyszerű: A női vonzerő egyik legerősebb összetevője a fiatalság és az abból adódó nyilvánvaló előnyök, míg a férfi vonzerőnek ez kevésbé része. Ezáltal a múlása nem egyformán befolyásolja a két nem tagjainak kelendőségét. Ezért is mondják, hogy egy 30 feletti átlagos külsejű férfi, aki az elmúlt években sikeresen építette fel magát, sikeresebb a nőknél, mint 20 évesen volt. Igaz, hogy kicsit kevesebb a haja, talán kezdenek ráncai lenni, de ezt bőven ellensúlyozza a kiforrott személyisége, a stabil egzisztenciája (nem kell nagy dologra gondolni, egyszerűen már az is előny, ha van némi tartaléka és nem egyik hónapról a másikra él), illetve a társadalomban "kiharcolt" pozíciója, amit nevezhetünk akár elismertségnek is. Nőknél ugyanez kicsit máshogy alakul, ott a fiatalságnak van nagyobb "értéke".

2019. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 MolotovPunk ***** válasza:
70%

/de aki tényleg 20 évesen jó az jó lesz 40 évesen is!/


Azért ez nem minden nőre igaz.Én több olyan nőt is ismerek személyesen,aki 18-20 éves korában (suliban) kifejezetten nagyon jól nézett ki,aztán később nagyon elhízottak,vagy rondák lettek.(Alkohol,dohányzás,szülés,stressz,hormonális zavar.Passz.Sok oka lehet az elhízásnak.)Nem tudom.)Egyiket hölgyet pont pár napja láttam,nagyon kövér lett és még bőven 40 sincs a csaj.(31 éves.)Arról nem is beszélve,hogy 40 éves kor környékén rengeteg elhízott nő és férfi van.Szóval,az aki 20 évesen csinos nő,az nem biztos,hogy 40 évesen is az marad...Nagy tévhit.Amit állítotok az kb nagyjából nők 1/3-ra lehet igaz.

2019. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Figyelj ennek a titka hogy ne hanyagold el magad nem kell ahhoz 40-nek lenni hogy elhizz vagy megcsunulj elég ha igénytelen hanyag vagy magadra!


Azzal viszont nem értek egyet a 3-al! Egy no vonzereje nem a fiatalságból származik! Egy 30-as férfi meg ugyan ott van a nőknél ahol volt 20 évesen ha nem tesz erte hogy jobb legyen! Meg egy alap kiharcoltság 30-as férfinél nagyon de nagyon alap... akár hogy nézed ettől nem lesz a férfi jobb fényben tűnni egy nőnek...


Akárhogy nézzünk a tényleges vonzerő a személyes igény adja (apoltsag, tisztaság, fitség, egészségesség, tanulás, szorgalom)


Az a 35 éves nővér sem azert néz ki ugy ahogy mert egész nap ül és varja hogy eltartsák! (Meg ahogy lattam a képein 20-25 évesen nem nézet ki olyan jol mint most! Ami még jobban ellentmond az akit adódnak!) egy nő is ugyan ugy karakteresedhet a korral!

2019. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

#5: De igen, a nő vonzerejének legnagyobb része a fiatalságból fakad. Megjegyezném, hogy ma egy 35 éves nőre (és férfira) is simán rámondják, hogy fiatal, szóval itt példaként inkább egy 40-50 éves nőt lehetne felhozni. Itt viszont a "karakteresedés" nem jelent feltétlenül pozitív változást. Férfiként kit választanál? A 25 éves vidám, optimista, folyton csicsergő és rajongani tudó, tervekkel teli lányt, vagy a 45 éves érett gondolkodású, megfontolt, nehezen megnyíló, karakteres nőt?


Mindezzel együtt hülyeségnek gondolom azt, hogy a nők értéke "bezuhan" mondjuk 35 felett. Ez ugyanis azt jelentené, hogy egy 35 feletti nő értéktelen és ez nyilvánvalóan nem igaz. Annyi történik, hogy ekkorra lezárul az életének egy szakasza (párkeresés, családalapítás), amiben ha sikeres volt, akkor jöhet a következő (feleség, családanya lesz). Lehet ő továbbra is vonzó külsőleg és személyiségre is, de már nem a párkeresés miatt. Annak az egy férfinak aki mellette van pedig így értékesebb lesz, mint a 20 éves (sokszor valljuk be csinosabb, de mindenképpen fiatalabb) csajok. Értékesebbé teszik a közös emlékek, a közösen átélt dolgok, az együtt felépített életük.

Ha viszont ennyi idős korára nem sikerült párt találnia, azzal nagyon megnehezítette a saját dolgát. Egy 35 éves sikeres férfi, aki kb. most van a csúcson, miért őt választaná ha fiatalabbat is választhat? Egy olyan 35 éves (vagy idősebb) férfi, aki nem ért el semmit az eddigi élete során, meg nyilván neki nem lesz vonzó. Így vagy nyit az idősebb korosztály felé, vagy szerencsét próbál és reménykedik, hogy talál egy magánál fiatalabb srácot, akinek el tudja csavarni a fejét annyira, hogy ne csak a 35 éves szex tanárnénit lássa benne.

2019. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mert talán egy 35 éves sikeres férfi nem egy elkényesztetett gyermek gondolkodású kislányt akar hanem egy érett felnőttes nőt!
2019. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a nő vonzereje még mindig nem a fitalságbol ered hanem a testi és lelki adotságaiból egy 45 éves nő is sőt még jobb is ha közben sportol mint egy 20 éves narancsbőrös pipi...
2019. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7: Egy 35 éves sikeres férfi egy már felnőttként viselkedni tudó, de még fiatal nőt szeretne párjának. Itt fontos megjegyezni, hogy NEM a fiatalság látszatát, hanem magát a fiatalságot tartjuk vonzónak.

Egyébként is ferdítesz, a 45 éves nő bármit is tesz, már 45 éves. Tök jó, hogy tesz az egészségéért, ad a külsejére, így bizonyára vonzó is lesz a 45 feletti férfiak számára. De az olyan 30-as férfak szemében, akik még családalapításon gondolkodnak, nem fog tudni versenyre kelni a 25-35 éves nőkkel, hiába sportosabb vagy tanultabb vagy jobb a stílusa.

2019. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azert versenybe tud szállni :D te is ferditesz

Mert azert egy 30+ már nem fiatal hanem középkorú!

Na meg qurvára mindegy hogy most fiatal ha holt zokni igénytelen és egszsegtelen! Egy sikeres férfi nem egy kuka not akar hiába hogy ha fiatal...

2019. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!