Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül? 30N

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk. Eddig nem így viselkedett. Volt többször hogy azt vettem észre hogy messziről bámul. Most ha meglát hátat fordít, vagy elmegy a másik irányba. Ki hogy látja ezt?

2019. máj. 22. 11:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nos, nem vagyok egy rámászós típus. Úgy tudom hogy évek óta nincs senkije. De persze lehet ez is...
2019. máj. 22. 13:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem is feltétlen rámászást értettem alatta, de egyesekre kiül, hogy bejön nekik a másik. Ha meg visszafogott, érthető, hogy nem kürtöli szét, amúgy is magányügye.
2019. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: mármint, hogy a friss kapcsolatát nem kürtöli szét.
2019. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem... tényleg jobb ha nem foglalkozom vele.. Köszönöm mindenkinek!
2019. máj. 22. 14:18
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
Lehet látta hetente más ferfiakkal vagy együtt ! És megijedt
2019. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!