Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jobb a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a mai világban nőnek lenni?

Figyelt kérdés
Több lehetőség az élet különböző területein, kedvesebb bánásmód, egyszerűbb társkeresés, nincs megfelelési kényszer stb...

2019. máj. 22. 14:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

8-as. Házas férfi vagyok, sikeres élettel, csinos feleséggel, gyerekkel, karrierrel. A kérdés nem rólam szólt! :)


Sőt, sosem okozott gondot az ismerkedés, tovább megyek, sosem adtam alább. A kérdéshez szólj hozzá, azzal előrébb leszünk.

2019. máj. 22. 15:43
 12/24 anonim ***** válasza:
3%
9 viszont a férfiak korábban is hallnak, mint a nők. Én azt mondom, hogyha azonos béreket akarnak, akkor ne csak csipszeszacskót és tampont töltsön a polcra, hanem emelje meg a zsugoros üdítőket is. A női egyenjogúság ott kezdődik, hogy nincs együttérzés, mert ő nő, mert a nő gyengébb. Nem véletlenül tartunk ott, hogy vannak tipikus férfi melók és vannak tipikus női melók. Nem csak a munkaadó választ munkatársat, hanem a munkavállaló is munkát. Ha egy irodában lennék munkaadó, akkor úgy választanám meg a munkatársaimat, hogy azok egyneműek legyenek. Ezt csak azért, mert 100%osan a munkára tudnának koncentrálni és nem arra, hogy "bejön az a huncutszemöldökű fiú.. ""Láttad milyen szép a szemöldöke... tetszik nekem.."
2019. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem látom azt a több lehetőséget. Modellkedtem anno szóval a kinézetemmel nincs gond, most eladói pályán szeretnék elhelyezkedni, leadtam 3 helyre az önéletrajzom, erre semmi válasz. A városomban mindenhova férfiakat keresnek, nekem nőként alig van lehetőségem.

Azzal hogy nő vagyok mindössze annyival értem el többet az életben hogy egyszer ingyen odaadta a pénztáros pasas a buszbérletet mert tetszettem neki, de itt is 600 forintról van szó. :D

2019. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert a férfiak elödöntötték, hogy nekünk jobb. Ennyi.
2019. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%

#4 nem kell otthon egyedül háztartást vezetni, ahogy a férfiaknak sem, lehet párt keresni, ami a nőknek elég könnyű.

Több bért adó munkát is lehet keresni, csak meg kell érterni, hogy az nem a modellkedés, titkárnősködés, műkörmözés, stb.

2019. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
9%
Nőknek azért jó mert a testükkel bármennyi pénzt tudnak keresni!
2019. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

#16 Ha ilyen véglény vagy, add el az eladható szerveidet, és te is kereshetsz pénzt a testeddel. Őszintén nem tudom hogy melyik a rosszabb; ha igénytelen, ronda, férfiak farkalnak meg napról napra, vagy ha 1-2 felesleges szerv nélkül kéne leélnem az életemet.


Vagy esetleg b.aszasd meg magad gazdag melegekkel és te is meggazdagodhatsz, ha már szerinted az undorb.aszástól jobb a nőknek.

2019. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
10%
Mit vagy felhaborodva? Tenyeket irtam le, a nok tobbsege ezt teszi, vannak fizetsz es tied egy menetre meg vannak azok akiknek kell egy kis penzt villantani bmw, ez az es tied ameddig akarod! Akkor mirol beszelunk?
2019. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
98%

Nem érzem úgy, hogy több lehetőségem lenne, mint egy férfinak. Persze, egy nő hamarabb talál magának valami balekot, aki a p#náért cserébe eltartja és körbeugrálja, de ez nálam személy szerint (és szerintem a nők többségénél sem, a családomban, környezetemben minden nő dolgozik) nem egy lehetséges életpálya. Sokszor akár az egyetemen, akár egy hétköznapi helyzetben nem vesznek komolyan, lesajnálnak, elbagatellizálják a problémáimat mondván, hogy ez ilyen "női dolog", csak női hiszti, biztos menstruálok, egy férfit viszont gondolkodás nélkül komolyan vesznek. Ha valakivel a jövőbeli karrieremről beszélgetek, akkor nem támogatnak, hanem kb le akarnak beszélni róla, mert "akkor mikor lesz gyereked???", "Hogy fogod megoldani a gyereknevelést, ha ennyit dolgozol?", "Na, te is csak az apának és a nagyszülőknek szülsz majd", ameddig egy férfit, aki ugyanezzel szeretne foglalkozni csak bátorítanak, sok sikert kívánnak neki. Én igenis érzem a megfelelési kényszert, külön odafigyelést igényel, hogy ha problémám van, azt a megfelelő embernek, megfelelő megfogalmazással és komolysággal adjam elő, hogy komolyan vegyen. A szexpartnerkeresés tényleg könnyebb, mint egy férfinak, mert minden sarkon találni olyan igénytelen férfit, aki gondolkodás nélkül megdugna bárkit, aki mozog és lyuk van rajta, de normális kapcsolathoz szerintem ugyanolyan nehéz partnert találni, mint egy férfinak.


Nem panaszkodni akartam, normális ember bőven meg tud birkózni ezekkel a problémákkal, viszont hülyeség azt hinni, hogy mindenkinek a lábai előtt hever a világ csak azért, mert p#nával született, szerintem mindkét nemnek megvannak a maga problémái, nincs olyan, hogy egyiknek jobb vagy rosszabb.

2019. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 MolotovPunk ***** válasza:

Jobb nőnek lenni??? /kedvesebb bánásmód:Már amelyik nőnél... egyszerűbb társkeresés:Ez talán igaz.(Laza kapcsolatra igen.) Nincs megfelelési kényszer:Hogyne lenne.Pl melóhelyen ,de bárhol máshol is lehet az akár egy nőnek is.Főleg,ha egy nő pánikrohamos,vagy majrézós.

Egy férfinél szerintem jobban elnézik azt,ha néha,vagy gyakran alkoholizál,politizál,dohányzik.Vagy prolis melót végez.Pl mit tudom én.Építőiparban dolgozik,de mégis jól keres...

Összesítve szerintem nem jobb nőnek lenni.Én örülök annak,hogy férfi vagyok. :)

2019. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!