Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy internetes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy internetes társkeresőn levelezve milyen kérdéseket tennétek fel a levelezőpartnernek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Altalanosan eloszor ugye a hany eves,merre lakik,miket szokott csinalni szabadidejeben,miket szeret.

Zenei izles..vagy esetleg konyvek.

Akarmi..majd jon kozbe ahogy beszelgettek :)

2019. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Végső soron mindnyájan ugyanolyanok vagyunk, és a személyiségünk, ami látszólag különbséget tesz köztünk, egy illúzió, tehát teljesen felesleges foglalkoznom vele. Ebből kifolyólag nem akarom megismerni senki személyiségét. Nekem már nincs is egyébként, mert feloldottam. Csak a tiszta tudat maradt és a jelen pillanat teljessége.
2019. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 A kor meg a lakhely az fent van a profilokon, nem?
2019. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem minden esetbe..en pl lakhelyet nem adtam.meg soha sehova..a kort se mindenhova de azt mar gyakrabban.

Szoval attol fugg milyen a profilja persze..

2019. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!