Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagyon nagy baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon nagy baj az hogy nem volt barátnőm? Mindenki hülyének néz emiatt. Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Még sajnos nekem sosem jött össze kapcsolat. Már eléggé zavar ez, főleg hogy szokták kérdezni a családtagjaim, hogy "még mindig nincs egy olyan lány sem aki tetszik"? Ez nagyon rossz érzés, főleg hogy tudom hogy már rég kellett volna lennie barátnőmnek normális esetben. De ezekkel a kérdésekkel még jobban úgy érzem hogy nagyon szerencsétlen vagyok. Meg mások is szokták kérdezni, hogy van barátnőd? Amúgy is sokat vagyok szomorú emiatt, de ezektől a kérdésektől olyan érzésem van mintha egy kés szúrtak volna belém.

Kb 17-18 éves koromban éreztem először azt hogy de jó lenne ha lenne barátnőm. De én sajnos eddig még egy olyan lánnyal sem találkoztam akivel lehetett volna bármi:(


2019. máj. 22. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

"De én sajnos eddig még egy olyan lánnyal sem találkoztam akivel lehetett volna bármi."


Hogyhogy nem találkoztál? Talán egy üvegbúrában élsz?

Na és mit tettél azért, hogy legyen barátnőd? Nem fognak szépséges instagram modellek (de még csúnyácska lányok se) odasétálni hozzád és azt mondani, hogy egész életükben rólad álmodtak és legyen köztetek bármi.

2019. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!