Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemesebb lenne (sokkal)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb lenne (sokkal) idősebb férfiakat keresnem, ha fiatal anyuka szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Én legszívesebben már most, vagy 1-2 éven belül szeretnék anyuka lenni. :) Most leszek 24 éves.


De sajnos úgy hozta a sors, hogy nincs párom, nem tudok családot alapítani, pedig még mindenképp 30 éves korom előtt szeretnék gyerekeket (minimum egyet 30 előtt, de összesen kettőt).


A velem egyidős pasik mindig azt mondják, hogy 30 éves koruk előtt biztos nem vállalnának be gyereket, meg szeretnék elérni a megfelelő egzisztenciát. Egyébként teljesen jogos, de egy nőnek nincs annyi ideje gyereket szülni (talán max 40 éves koráig).


Tudom, hogy sok nőnek nem sok a 6-8 év korkülönbség, de én jobban érzem magam, ha egy szinten vagyunk, meg kicsit ijesztőnek hangzik. De rájöttem, hogy több eséllyel találnék az idősebb korosztályból olyan férfit, aki rövid időn belül szeretne családot.


Működni szokott ekkora korkülönbséggel? Nektek van ebben tapasztalatotok?


2019. máj. 24. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Igen, inkább 30-as korosztályban nézelődj. Bár ne lepődj meg, hogy ott is sok az éretlen, hedonista, vagy olyan, aki egyáltalán nem is akar gyereket. Én is amúgy már csak ebben a korsztályban keresgélek, a huszonévesek nekem túl gyerekek, a 40-esek meg már túl idősek :D

23L

2019. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 lilla64 ***** válasza:
87%
Igen.A harmincas korosztály már inkább szeretne családot alapitani.Ismerek házaspárokat akiknél 8-9 év a korkülömbség.A huszonévesek,most még álltalába az egyetem et végzik,utána szeretnének karriert csinálni.
2019. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Ez teljesen bullshit amugy mar alapból sem lehetnek fiatal anyuka mert az 18-22 ig tart :D 24 az pont az optimális de amugy kosz egy nőnek nincs annyi ideje baratnomet az anyukája 45 évesen szülte... (nem elso gyerek igaz de akkor is!) de 28-30 évesen bőven ra érsz hidd el!


Nem az a cél hogy 1 éven belül teherbe ess egy férfitól akivel meg nem is éltél hosszabb ideig együtt! Eljön mindennek az ideje nem kell emiatt parazni először egy olyan Ferit találj magadnak aki meg örül érted és akit te is szeretsz viszont élvezzétek ki a fiatalsagotokat szabad idotoket, azután jöhet a gyerek mert utána csak 16-18 év múlva lesz egy kis szabad idotok :D


Még igy 15-18 eves fejjel én azt mondtam a 24 évesen jöhet a gyerek előbb nem azt most 20 vagyok nem reg ismertem meg azt a not akivel ossze szeretnem kötni az életemet és ra jöttem gyerek? Az majd 28-30 évesen addig komoylodunk, érettebnek leszünk, ki élveztünk az igazi életet egymással el utaztunk olyan helyekre ahova menni akartunk van mar saját megélhetésünk házunk kocsink együtt is élünk ismerjunk is egymást ki szexeltunk magunkat


Mert nem ugy van hogy csak az egyik fel gyereket akar azt jolvan nem!


Egy gyereknek megfelelő családi háttér kell! Penz hogy baba ruhákat, bölcsöt, ételeket, gyógyszereket vegyünk neki, 2 felnőtt érett szülő kik tudjak hogy mivel ját egy gyerek mert azt a gyereket tanítani is kell hogy ki alakuljona megfelelő gondolkodás és értek rend + apa anya hogy megfelelő családi értek rend alakuljon ki benne!

2019. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Én 21 vagyok, a párom 34... 13 év van köztünk, de ez rohadtul nem látszik, nem érződik. Imádjuk egymást, családot alapítottunk.
2019. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem olyan dolog, hogy hopp én most ezt akarom és lesz is! Hova szeretnél szülni? Albérletbe? Csak azért idősebb fiút keresni, hogy hátha valamelyik felcsinál kicsit szánalmas!
2019. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Kedves négyes! Még nem látszik,de egy pár év és nagyon is fog!
2019. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Én most leszek 26 és szeretnék gyereket, de csak 2-3 év múlva. (Anyagi okok miatt.) Szóval teljesen jó, ha kicsit idősebbet keresel.
2019. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Én speciel 26f vagyok és simán vállalnék gyereket
2019. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
De csak a szerelmemmel
2019. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen normál korú anyuka leszel akkor is, ha egy éven belül szülsz, a fiatal anyukaságról lekéstél, de nem is baj, előtte meg a tinimamik állnak, az sem baj, hogy lekésted:)


Az ovis szülőiken nagyrészt 30 körüli anyukák vannak, teljesen bele fogsz illeni, ha 5 éven belül szülsz.


Nem a férfiak korától függ a családalapítási szándék, sőt, akinek 30 felé nincs gyereke/nem volt házas, azzal nem is vesztesz sokat.


Olyat keress, akit amúgy is keresnél, gondolom ez a korosztályod(plusz5 év), még ott vannak a rendes férfiak.


Mondom ezt 28 évesen..


Az én ismerőseim most házasodnak/ szülnek, aki tolja, hát mielőtt tudtam volna róla ezt, már azelőtt nem kedveltem, valami nem oké velük.


Nem a 35 az ideális szülőkor, hiába tolódik ki ennyire.


Szerintem írd ki tinderre, hogy valóban komoly kapcsolatot keresel, húzd be 28 ig a korhatárt és térképezd fel a “kínálatot”.

2019. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!