Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas, de vékony pasik miért nem mennek konditerembe ahelyett hogy panaszkodnak hogy nem vonzók a nők számára?

Figyelt kérdés

A nőknek nem jönnek be a magas vékony pasik, nem férfiasak. Mindenkit arra biztatok hogy menjen konditerembe és kezdjen el gyúrni, lesz több önbizalmatok, férfiasabban fogtok kinézni és nem fog félni a barátnőtök mellettetek az utcán ha látja rajtatok hogy erősek vagytok.

Fel a fejjel, szánjatok időt magatokra nektek is jobb lesz!


2019. máj. 25. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, én nő vagyok, és nekem bejönnek a magas és mellé vékony férfiak.
2019. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Én magas vékony vagyok és teljesen elégedett vagyok a külsőmmel, semmi problémám nincs az önbizalmammal, meg a csajozással sem. De azért köszi az oktatást!
2019. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A helyi konditermes bújtatott reklámját olvashatták.


Amúgy mitől kellene félnie a nőknek? Nem a dzsungelben élünk. Az "olyan városrészekben" meg mindegy mennyire vagy gyurma, "a kilenc milliméteresre nem lehet gyúrni"

2019. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Magas vagyok, vékony vagyok, kondiba nem megyek, inkább otthon edzek, nem növesztek proteinbendőt, és így bejövök a nőknek. További kérdés?
2019. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Na, ott rontottad el a kérdést, hogy "magas, de vékonyt" írtál amit nagyon sok nő kedvel, sőt a többség. "magas, de kövér", na azt mindenki utálja, ez a természetes, szóval ha úgy írtad volna ki, egyetértő morajlás lett volna.
2019. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Volt itt annak idején egy 190 cm-es magas, vékony fiú, aki állandóan panaszkodott, hogy nem akad neki nő.


Ez azért is érdekes, mert manapság meg ugyanezt mondják, és a kifogás az, hogy nem elég magasak.

2019. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

'Magas' és vékony férfiként sokkal több lánynak és nőnek bejöttem. Sokkal többen kezdeményeztek nálam.

Magas alatt 182 centit kell érteni. Vékony alatt pedig ~70 kilót.


Azóta magamra szedtem egy kis súlyt (nem csak zsírt), ami jól oszlik el és önmagamnak jobban tetszek (~90 kg). Azóta is vannak pozitív visszajelzések és kezdeményezések, de kevesebb. Ami miatt természetesen nem kezdek el most fogyózni, mert így is bőven jó vagyok, de érezhető a különbség.

2019. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert az alkaton mit sem változtat, nem leszek vízilabdázó alkat akármennyit edzenék, az edzést meghagyom a jó testfelépítésűeknek, a játékból meg kiszalltam, pont nem érdekel a nők véleménye.
2019. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"a kilenc milliméteresre nem lehet gyúrni"


"Az is lesz majd, ilyen Gyuri!" :D

2019. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Kit érdekel az izomzat?


A kockás hastól nem lesz lakása, a hatalmas bicepszért nem kap kocsit,...

2019. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!