Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas, de vékony pasik miért nem mennek konditerembe ahelyett hogy panaszkodnak hogy nem vonzók a nők számára?

Figyelt kérdés

A nőknek nem jönnek be a magas vékony pasik, nem férfiasak. Mindenkit arra biztatok hogy menjen konditerembe és kezdjen el gyúrni, lesz több önbizalmatok, férfiasabban fogtok kinézni és nem fog félni a barátnőtök mellettetek az utcán ha látja rajtatok hogy erősek vagytok.

Fel a fejjel, szánjatok időt magatokra nektek is jobb lesz!


2019. máj. 25. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a magas vékony pasik, persze ne legyen nádszálvékony, de nem is kell izomosnak lennie.
2019. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
A magas,vékony férfiak szinte minden nőnek tetszenek,mondom ezt nőként...
2019. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Magas, vékony pasi strikes back 😀
2019. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
És mi van abban az esetben, ha a férfi magas, szőke és felemás a cipője:)?
2019. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azért kedves limitált agyú kérdező builder-kollégám, mert nem ér egy kalap trágyát sem a konditerem.

Vegyük csak az én példámat: Magas sovány voltam. Elkezdtem kőkeményen gyúrni és most erős lettem, szálkás izomzatú sportos testalkatú.

Ennek ellenére sosem értem el sikereket a nőknél. Nem volt még sosem kapcsolatom.


Szóval ennyit a nagy teoriádról...


(bocs ha nyers voltam)

2019. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Látom teljesen hiába pofázom minden "nők, nektek milyen férfiak tetszenek?" kérdésnél (sok más nővel együtt), hogy a magasak, vékonyak, sportosak. NEM gyúrósak, simán csak sportosak. Nem milligrammra kimért csirkemellen, fehérjeporon és egyéb tápokon élő izomjanik, hanem simán aktív életet élő, egészséges férfiak. A vékonyság NEM azt jelenti, hogy csont és bőr valaki (erre használjuk a "sovány" szót) és senki nem lesz ennyi miatt férfias, ha egyébként normális a viselkedése.
2019. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*férfiatlan, bocs
2019. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#19


Pontosan.

Annyit azért még hozzátennék, hogy a külső kinézet alig pár százalékot számít a nőknél. Pl én is külsö alapján elvileg be kellene jöjjek a nőknek, ellenben még sosem tudtam kapcsolatot kialakítani.

Azoknak a férfiaknak, akik egyébként dagadtak, csúnyák és csapnivaló a kinézetük, ellenben olyan más dolgokkal rendelkeznek amit a nők éppen aktuális kedve elvár, sokkal nagyobb esélyük van.

2019. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem érdekes, csak a magas és vékony emberek tetszenek. :D
2019. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!