Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem lesz valamikor párom?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre hogy a legtöbb nőnek a nagydumás, kicsit bunkó férfiak kellenek. Én nem ilyen vagyok. Szolidabb, és visszafogottabb típus.

Szerintetek később amikor a nők már komoly kapcsolatot, családot szeretnének akkor nagyobb esélyem lesz párt találni, mint most 23 évesen?


2019. máj. 25. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A buta nőknek valóban a bunkó pasik kellenek, de velük nem vesztesz semmit ugye.... a normálisabbja meg marad a szolidabbnál
2019. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rinyálás helyett miért nem abba fekteted az energiádat, hogy megfogalmazod magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak és miért nem erre fókuszálsz?


Igen, lesz valamikor neked párod, ha teszel azért, hogy legyen valakid. Ilyen egyszerű. A sült galamb nem fog csak úgy a szádba repülni.

2019. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek pénz kell!
2019. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből itt simán megjósoljuk.
2019. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon unalmasak már a kerdeseid!
2019. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!