Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha úgy érzem/látom...

Normális ha úgy érzem/látom hogy a párom majd csak akkor döbben rá hogy fia lesz/hogy apa lesz majd ha megszületik a baba?

Figyelt kérdés

Volt valakinek ilyen tapasztalata?

Egyébként már van egy 20 éves lánya előző házasságból.


2010. márc. 17. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez valahol természetes a férfiaknál,hisz mi már a kezdetektől érezzük a picurt, egyek vagyunk vele, de ők ezt még nem élik meg.Csak miután kézbe fogták, átölelték a gyermeküket.Akkor tudatosul bennük az, hogy "apa lettem".

2010. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez lehet amit az előttem lévő írt. Egyébként nekem császárral született a kislányom, tele voltam gyógyszerekkel. Mikor másnap megmutatták a babámat, csak néztem, és szégyen ide vagy oda, nem éreztem azt hogy anya lettem. Nekem is fel kellett fognom h mi történik. 3 nap kellett ahhoz hogy anya legyek, azóta mint a tigris úgy védem és harcolok érte, az életemnél is jobban szeretem!!!!
2010. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos az én Párom is ilyen, így nem is érintette meg komolyan, hogy az 5. hónapba lépve meghaltak bennem az iker Gyermekeink.

A 2. UH-tól (hetente volt) már láttam rajta változást, de szerinte akkor az "igazi", ha megfoghatja, addig csak "szinte sperma" volt...

Sok boldogságot: Anita

2010. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom 26volt án 18 mikor kiderült h babánk lesz.terhesság alatt keveset lehetett velem,külföldi melo miatt,mikor irrhon volt nem fogdosta a pocakom stb....7 honapos a Fiunk és imádja,naponta elmondja neki h mennyire szereti:)nekem is idö kelett h anyának érezzem magam.3 hét.lehet a fiatalságom miatt.
2010. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nálunk ez ugy volt hogy

terhes vagyok, nem örülsz?

jah dehogy nem de nem látom a focit


amióta rugdos és aput is lerugta :D azóta igy megy :

hadd fogjam meg , naaa kérlek

pihenni szeretnék most ne fogdosd :D


ugyhogy azóta teljesen rám van kattanva.

de értsd meg ha még nem ugy örül neki, hisz ő sok sok mindent nem érez amit te.

2010. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi újság a Babáddal és a Pároddal?

Hogy vagytok?

Üdv.: Anita

2010. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!