Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ti is így látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Régebben mindig úgy gondoltam hogy előbb utóbb mindenkinek eljön az ideje annak hogy barátja, barátnője legyen. Viszont mostmár rájöttem hogy ez nem így van.

Azt vettem észre hogy a legtöbb lány olyan fiút szeretne akiben megbízhat és szerethet, és nem használja ki. De közbe meg pont az ellenkező típusú fiúkkal jönnek össze. Azokal akik bunkók velük, és csak kihasználják, megaláznak.


Az olyan fiúk akik megbecsülik a lányokat, és őszintén szeretné öket, azokat észre sem veszik a lányok. Én az ilyen fiúk közé tartozom. Így nekem rohadt nehéz dolgom van az ismerkedésben.

Másik dolog meg az hogy minden lány elvárja hogy tapasztalt legyen egy fiú a kapcsolatokban, de így hogyan szerezzen tapasztalatot...egy idő után meg ezért nem kell egy fiú senkinek, szóval beletörődhet az egyedüllétbe....


Szerintetek is így van ez?

Engem már valószínűleg ezek miatt sosem fog szeretni egy lány sem.


2019. máj. 26. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

3 tévedés:


- emberek más embereket kihasználnak,

- emberek másokkal bunkók vagy megalázzák őket,

- nem lesz barátnőd.


Aki kihasználásról vagy megalázásról beszél már eleve gyanús. Többnyire nem elég rámenős, túl puhánynak tűnik, mert mindig a másik érdekét nézi a sajátja helyett. Ezt nem szeretik a nők. A csajozáshoz kell egyfajta romlottság, a nőnek tudnia kell mi a célod és hogy a cél felé haladva nem mindig az ő érdekeit fogod nézni. Az ilyen rámenősség igenis pozitív a nő szemében, mert ez azt jelenteni, hogy másokkal szemben is így fogsz érvényesülni, ezzel biztosítod neki a megfelelő minőségű életet.

2019. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van a kérdezőnek! Ellentmondanak maguknak a nők, biztosítsák saját maguknak az életüket!
2019. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Már legalább 20 alkalommal volt hasonló kérdés.

A nők a HATÁROZOTT férfiakat szeretik!

Ennyi.

2019. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem volt még barátnőd, ezért azt hiszed, hogy te nagyon meg tudnád becsülni. Minden szűz pasi ezt gondolja.

Aztán csak százasból szeretnék annyit, ahányszor pár hónap után bejelenti a srác, hogy ő most már ki akarja próbálni a szexet másokkal is, mert kíváncsi. Tádámm, kész a bunkó pasi, aki kihasználta a nőjét aztán dobta.

Ezért nem szeretne sok lány szűz fiúval kezdeni.

2019. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Hány éves szűz fiúkat nem szeretnek?
2019. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!