Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is csak a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak a csúnya emberek találnak későn párt?

Figyelt kérdés

Én nekem még sosem volt barátnőm, és lassan 25 leszek. Szerintem normális esetben tizen éves kora végén, huszas évek elején legkésőbb talál párt a legtöbb ember. Aki meg nem azzal valami gond van, mint pl velem.

Szerintetek is így van ez?

Olyan 20 éves korom óta szeretnék igazán barátnőt.


2019. máj. 26. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


Egyik ismerősöm egy orangután, elhízott, szőrös, lógnak a csöcsei, azt hiszi a szakáll jól áll pedig csak még jobban hasonlít Lajcsihoz, és még is egy gyönyörű barátnője van.


Tény néha elviszi hajókázni a hajóján, és párszor külföldre kikapcsolódni. De biztos nem emiatt van vele.

2019. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább azok az emberek találnak nehezen párt, akik nagyon introveltátak. Kevés barátjuk van, zárkozóttak és sosem mozdulnak ki otthonról.


Van az ismerősi körömben egy lány, aki nagyon szép és 19 éves, mégsem volt még semmilyen kapcsolata. Sem randi, sem kézfogás, sem csók semmi. Sosem megy sehova. Folyton otthon van, tanul, segít a szüleinek a ház körüli munkákban, filmeket néz stb. Ha ki is mozdul valahova akkor is nagyrészt a szüleivel. Nagyon ritka, ha valamelyik barátjával kimozdul. Viszont én úgy látom, hogy neki ez így jó. Amikor jóban voltam vele próbáltam kimozdítani otthonról. Mindenféle programra elhívtam és nagyon kevés programra jött el. Ha el is jött akkor is egész végig a telefonját nyomkodta. Ha el is tette végre a telefont akkor csak egy helyben ült, nézett maga elé és nem szólt senkihez. Amikor ketten mentünk valahova és találkoztam más ismerőseimmel vagy egyszerűen odaakartam menni az emberek közé, akkor ő sosem akart. Volt olyan, hogy mi már ott voltunk az ismerőseimmel egy eseményen, mindannyian egy asztalnál ültünk és mondtam, hogy üljön ide nyugodtan. Azt mondta, hogy ő nem akar, van pár lépésre mögöttünk egy üres asztal és üljünk le oda. Én mondtam, hogy nekem itt vannak a rokonaim, ismerőseim én nem fogok most vele külön asztalhoz ülni. Leült egyedül ahhoz az üres asztalhoz és még én éreztem magam rosszul, hogy elhívtam és most meg ott ül egyedül. Páran odamentünk hozzá, de hát egyikünk sem akart egész este egy helyben ülni szóval mondtuk neki, hogy menjünk táncolni vagy valamit csináljunk már. Azt sem akart. Akárhova elmentünk mindig ezt csinálta. Nem lehet vele elmenni sehova, mert eleve már az is nagy szó, ha eljön. Aztán ha mégis eljön, akkor azzal az 1-2 emberrel akivel jóban van külön akar vonulni mindenkitől, a telefonját nyomkodja vagy egy helyben ül vagy áll.


Az igazat megvallva én sem vagyok túlságosan extroveltált, de ő nagyon durván magának való. Egy idő után már nem is hívtam el sehova, mivel úgy voltam vele, hogy azért nem hívom el, hogy megint külön vele kelljen foglalkoznom és félrevonulni mindenkitől.


Szerintem az ember van otthon éppen eleget, ha kimozdulunk valahova, akkor azért tesszük, hogy kicsit emberek közt legyünk és barátkozzunk, ismerkedjünk, nem azért, hogy ott is félrevonuljunk.


Hiába szép lány, de mégsem volt még soha senkije, mert ennyire magának való. És láttam már tőle sokkal csúnyább lányokat is, akiknek volt párjuk.

2019. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!