Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én azt értem sok gyk-ssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én azt értem sok gyk-ssal ellentétben hogy aki nem jóképű, sőt. Az ne topmodelleknél próbálkozzon, de mivan ha a saját 'szintem'-en lévő nőknek se jövök be?

Figyelt kérdés
ennek mi lehet az oka?a társadalom szerint csúnya nők is a szőke herceget várják?
2019. máj. 28. 11:16
1 2 3 4
 11/32 lilla64 ***** válasza:
67%
Annyira csúnya senki nem lehet,hogy ne találjon valakit magának,úgy nők mint férfiak.Nem mindenki a külsőt nézi.Van aki többre tartja a belső értékeket.
2019. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
42%

A belső értékekre nem áll fel/nedvesedik.


Amúgy mindig felszínes volt a világ, csak azért tűnik fel, mert az utóbbi években a férfiakra is került árcédula. Üdv a polcon.

2019. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
10%
#10 na és mi alapján van valaki felértékelve és mi alapján olcsó?
2019. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%
Az oldal értelmesebb felével nem kell ezt megértetned, mert van életük, ismerőseik és látják a környezetükben, hogy még jó pár átlagos srác sem kell egy nőnek sem. Az oldal másik felének akár még Jézust is lehozhatod az égből, hogy mondja el nekik, akkor sem fogják elhinni. Ők nőként azt látják, hogy az ilyen kérdésekkel a női nem van támadva és úgy érzik, hogy egy teljesen logikátlan szabadságharcot kell vívniuk.
2019. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%

A te szinted nem csupán a külsőd.

Belső, műveltség, intelligencia, humor, beszédhang, mozgás, illat, megjelenés, anyagi helyzet, de még a ruházat is adhat hozzá vagy elvehet.

2019. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
61%
Valamiért a mai nők nagyon el vannak maguktól szállva, teljesen függetlenül attól, hogy az a nő most épp beosztott csak, a beosztott nők ugyanúgy beképzelt módon viselkednek, de hogy mire ez a magabiztosság pláne egy alacsony keresetű nőnél, azt végképp nem értem, mert hogy egy gazdag nő el van magától telve, azt még meg lehet épp érteni, na de hogy egy csóró csaj mire játssza az agyát, az egyszerűen érthetetlen.
2019. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%

Túl van tolva a kinézet dolog. Nem mondom hogy nem számít, mert de. Fontos jogy valaki igenyes legyen és adjon magára és igen vannak akik eleve szerencsésebbek.

De főleg pasiknál én azt látom a környezetemben hogy nem kell extrém jóképűnek lenned. Sőt. Elég ha atlagos vagy.

Rengeteg olyan ismerősöm van aki speciel nekem nem jön be, objektíve sem ő a jóképű szívtipró mégis vagy van/volt komoly kapcsolata vagy van aki alkalmilag dug. Azért mert baromi jófejek. Kedvesek, közvetlenek, jó humorérzékük van. Egyszerűen olyan a személyiségük hogy HATALMASAT dob a külsejükön, mindenkivel jóban vannak, közvetlenek stb stb.

Nekem is volt olyan aki eleinte nem jött be annyira, nem gondoltám úgy rá aztán jobban megismertem és úgy éreztem wow, na ez az ember nagyon bejön.

Ja és egyik sem bányarémekkel van. Kifejezetten csinos, szép lányokkal vannak együtt, ki így, ki úgy.

2019. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
53%

13-as. A piac diktál. A trendek, a divatok, a multik akik bedobják a piacra a kínában készült 5 dolláros vackaikat, majd státusz szimbólumként eladják. Aztán ezekkel a műanyag és ilyen olyan vackokkal felvértezve máris emelt az értékén az emberi árucikk. Ezekkel úgymond szinteket ugrik.


Belső értékek? Kíváncsi még arra valaki az első körben? Ami meg jelenleg trendi, az azt jelenti, hogy a gyártó cégcsoport halálra keresi magát rajta. Gyerekek! Itt minden a profitról szól! El ne higyje már valaki hogy számít bárkinek is az egészsége, külseje, mentális szintje. Annyiban fontos, hogy költekezz!


Kérdezem én, egy férfi csak kisportolva lehet valaki? Egy év 1.2MFt, ha valaki részben komolyan veszi. Mert hát a mai embernek nincs ideje évekig emelgetni a vasat úgy, hogy már az első hónapban ne legyen drasztikus változás. Nos, akkor tessék szedni a rengeteg "táplálékkiegészítőt", ami a megtestesült egészség. Pár évvel ezelőtt egy előadást tartott az olimpiai csapat orvosa a kondizók körében elterjedt eszetlenségekről. Milyen fura, megemlítette az összes legálisan kapható dolgot, persze ő biztosan nem ért hozzá.


Vagy ott egy jó példa, Király L. Norbert. 1 év alatt kigyúrta magát mint az állat, majd ugyanennyi idő alatt visszaállt normál állapotra. Most ez lenne az érték? Ne vicceljünk már.

2019. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
25%

Ma láttam ezt a videót, ami tökéletesen összefoglalja mi is a gond. Aztán mindenki helyezze el magát oda, ahova az értelmi szintje engedi, és ez most nem bántás volt.


https://www.youtube.com/watch?v=4kHzG51Km60

2019. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
4%

Hiàba mondod utolsò.

Nèzd meg egy kisportolt fèrfi milyen nőkkel mozog.

Egy kis DataScience.

Nèzzèl szèt ès làtod majd.


Tapkieg soha nem volt kàros.

Ez csak kaja,koncentràlt ètel semmi több.

Az az orvos is hagyjuk màr.

Kathi Bèla,Csuhai Jani,èn is köszönjök teljesen jòl vagyunk.


Pedig akkor is ez is èrtèk,el kell fogadni,aki izmos annak nem lesz pinahiànya,plusz ha az èletben is ràtermett.

2019. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!