Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a nőknek messze nagyobb az igényeik külső téren?

Figyelt kérdés
Ha belegondolom, hogy a nők esetében nem számít milyen magas az illető (pici cuki és magas elegáns nő egyaránt vonzó), míg a pasik esetében a legfőbb értékmérő illetve a mellméret vs péniszméret összehasonlításban is sokkal intoleránsabbak a nők utóbbi terén (kis mellű csajok is vonzóak, de egy kisfarkú pasi mindig selejt lesz), akkor azt a következtetést kell levonni, hogy bizony nem a nő a szebbik nem. Mert a szebbik nemet azért nevezik annak aminek, hogy jobban meg kell felelnie az ideálnak és a külső az ő esetükben nagyobb értékmérő. Hát eljutottunk oda, hogy nagyon nem így van. Alacsony töpszli molett lányok simán járnak 190-es sportos pasikkal, mert az egyensúly felborult a kereslet-kínálatban és lassan a ronda csajok is már válogathatnak. Kíváncsi vagyok a véleményeitekre. A nemeteket azért leírhatnátok.

2018. márc. 25. 10:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
A férfiaknál pedig az arcvonások nem számítanak. Legrosszabb esetben szakállat hord. A nőknél pedig ha az arc nem cuki, akkor annyi. A smink nem változtat eleget.
2018. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%

Evolúció, ez régen is így volt, csak az internet elősegíti a válogatósságot. A férfinak úgymond "mindegy, csak lyuk legyen" (lesarkítva persze, nyilván egyénenként változnak az igények), a nőbe pedig tudatlanul is benne van, hogy mit örökít az utódra, az életképességet nézi (magas, jó kiállású, magabiztos, biztonságot sugárzó, erős stb.) Sok dolog felülírhatja ezeket, de mélyen ott vannak mindkét nem képviselőiben.


Azt tudom még hozzáfűzni, hogy nyilván nem válogatnának annyit a nők nagy része, ha a férfiak is válogatósabbak lennének, és nem "ez jutott, amúgy csinos vékony szép arcú nők tetszenek, de beérem a csúnya arcú hájassal is amíg lyuk van rajta".


Másrészt meg sokan látnak túl a külsőségeken, és ha az alap vonzalom megvan külsőleg, sokkal fontosabbá válik a belső, és aztán a külső is vontóbbnak tűnik a szemünkben. Vegyük az én példám: nincs ideálom, de mindig átlagos testű párt képzeltem magam mellé, aki kicsit magasabb nálam és 1-2 évvel idősebb. Ehhez képest a párom, akihez ugye vonzódom és szerelmes vagyok belé, két fejjel magasabb nálam, sovány, és 3 évvel fiatalabb. Na bumm. :D


22N

2018. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az az igényem, hogy értelmesen, hibák nélkül tudja valaki használni a magyar nyelvet. Tanuljunk meg ragozni például, hiszen ha "igényeik" szerepel a mondatban, akkor azok nem nagyobb, hanem "nagyobbak". Ezen kívül nem belegondolom, hanem belegondolok.


A kérdésedre válaszolva:

- Nem minden férfi számára vonzó az alacsony és a magas nő is.

- Nem minden alacsony nő cuki és nem minden magas nő elegáns.

- Én még soha egy nőtől sem hallottam azt, hogy testmagasság alapján választ pasit. Nekem volt egy barátom, aki alacsonyabb volt nálam (néhány centivel, és átlagos magasságú nő vagyok), engem ez soha nem zavart, ő azonban tök komplexusos lett tőle... Soha nem hordhattam olyan cipőt, aminek egy kis sarka is van, mert akkor még magasabb lettem volna mellette és attól rosszul érezte magát. Szóval a magasság neki sokkal fontosabb kérdés volt, mint nekem, mégsem vonok le általános következtetést ebből, miszerint a férfiak kizárólag náluk alacsonyabb nővel akarnak lenni.

- Nem minden férfi számára vonzó bármilyen mellméret. Én rengeteg férfitől hallottam már a preferenciáját, hangoztatni szokták, hogy nekik a kisebb vagy a nagyobb cicik tetszenek.

- A kisfarkú pasik témája nagyon érdekes, sokkal több a komplexus a férfiakban a péniszméretük miatt, mint amennyire a nők foglalkoznak ezzel. Sok nagy mérettel rendelkező férfi szenved attól, hogy semelyik partnere sem tudja befogadni a péniszét... Viszont kis farokkal is ki lehet elégíteni egy nőt, akár más módokon.

- Ha belegondolsz, a mell méret semmit sem befolyásol, azon kívül, hogy a férfinek ez vagy az a méret tetszik jobban. A pénisz mérete egy fontos dolog, hiszen jelenthet fizikailag gátló tényezőt a szexualitásban, ha anatómiailag nem passzol a két fél. Van olyan, akinek hosszabb a hüvelye, könnyebben tágul, sokkal rugalmasabb, hozzá nagyobb szerszám illik, míg másnak rövidebb a hüvelye, sokkal rugalmatlanabb, nehezebben tágul, ott egy kisebb pénisz is bőven kielégítő tud lenni. Viszont tényleg van olyan, hogy két fél nem passzol össze testileg, és ez nem a férfi hibája, mert selejtes a mérete miatt, és nem is a nő hibája, mert "annyian megdugták, hogy harangozni lehet benne" (ekkora tévhitekről inkább nem is mondok semmit), egyszerűen más méretekkel rendelkeznek. Mindezzel csak azt akartam mondani, hogy a mellméret és a péniszméret két külön kategória, az egyiknél lehetnek jogos nehézségek, a másik meg kizárólag kedvtelés.

- Én láttam már sok olyan párt is, ahol a férfi volt a kevésbé vonzó, csúnyácska, alacsony vagy bármi, és a nő hozzá képest egészen más kategóriának tűnt. Egy valamit azonban elfelejtesz: a külső nem mindegy. Egyáltalán nem tudhatod, hogy az a ronda lány, aki válogathat, mindenki szemében ronda-e, vagy csak neked van valami berögződésed, preferenciád, amiért neked nem tetszik. Nem tudhatod azt sem, milyen belső értékei vannak, amik miatt ennyire népszerű a férfiak körében. Én ismerek olyan férfiakat, akik szerintem rondák, mégis nagyon sokan megtalálják bennük a szépséget, vagy épp a magabiztosságukkal és a humorukkal hódítanak.


Úgyhogy összességében én azt mondanám, nagyon fekete-fehérben gondolkozol, rossz következtetéseket vonsz le, teljesen eltorzultan gondolkozol erről az egészről.

Egy nő

2018. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg gyakorlatban nem így működik. Rengeteg pasi van, aki csak bizonyos tulajdonságokkal rendelkező nőt keres. Sok pasival találkoztam, aki csak 170 centi feletti párt akar, volt aki a 75D-s melleket kicsinek tartotta. Nők között is van, aki úgy válogat, mintha a boltban lenne. 27N
2018. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Válogatós voltam én is ami a külsőt illeti, mivel ezzel szembesülsz legelőször. Szép lány voltam könnyen bepasiztam. Valószínűleg én voltam szerencsétlen, mert a jóképű pasik, akikkel összehozott a sors mind defektesek voltak. Aztán jött egy pasi aki bár nem volt az a tipikus szépfiú nem ütötte meg a mércémet mégis megfogott. 10 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk is. A külső nem minden.
2018. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

#4: "Nők között is van, aki úgy válogat, mintha a boltban lenne."


Ja. "A 183 magas izmos pasit válasszam vagy inkább a 190 magas jóképű szálkásat". Kb ezen a szinten válogatnak a nők. Egy nőt sem hallottam még azon vacillálni, hogy vajon a 170 mély pasit válassza a +180-as helyett. Ezzel szemben a pasiknak igen is mindenféle csaj bejön. Máskülönben nem lenne az a rengeteg magas férfi ismerősöm, akinek - a 155 centis cuki lánytól kezdve a 185 centis gazella alkatú jégkirálynővel bezárólag - mindenféle barátnője volt már. Az egyik "kedves" magas ismerősöm most épp megint egy 155 körüli lánnyal jár. A csaj egészen konkrétan engem csalt meg érte. Milyen meglepő...170 vagyok. 3,5 évet jártunk együtt tökéletes kapcsolatban, de neki úgy látszik nem voltam elég.

2018. márc. 25. 11:06
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

"De egy kisfarkú pasi mindig selejt lesz".

Van tapasztalatod ezzel kapcsolatban?

Nem a Szex és New Yorkból kéne tájékozódni.

2018. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Lazy Lover ***** válasza:
10%
nem csak te! még az ocsmány "nőknek" is helyes magas izmos pasi kell
2018. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Pedig a Szex és New York-ban a nagyfarkú pasi is gond volt.
2018. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarlak elszomorítani, de a barátom is 170 cm magas :( Én meg 167 cm.

Férfiaknál én maximum a 175 cm magasságot szeretem, utána valahogy fenyegetőnek érzem azt, hogy felém magasodik. Az meg nem valami kellemes, hogy egész végig be vagy mellette feszülve, pedig teljesen jó fej, de mégis kb kitöröd a nyakad (kellemetlenül feszül), mert csak így tudsz a szemébe nézni. Szóval nálam mindig is kikötés volt a 175 cm alatti magasság. Barátnőm meg 152 cm magas... Ő még a 170 cm magasságot is sokallja néha.

A nőknek nincs röntgenszemük. Hacsak ki nem csapod randi közben a farkad nézegetni, akkor a szexig nem is tudja mekkora (a sok kérdés miatt, miszerint azért utasítják el őt a nők, mert kicsi a farka? kérdésre).

Egyébként én könnyen tágulok felizgulva. Rengeteget bőgtem amiatt, mert "harangozott" bennem az első barátom és nem tudom kielégíteni. A nő a férfit, remélem érted. Utána tiszta komplexusos lettem, hogy semmilyen férfinak nem kellenék, a szex pocsék lenne nekik, megbuktam nőiességemben, senkinek se kellek stb.


"Mert a szebbik nemet azért nevezik annak aminek, hogy jobban meg kell felelnie az ideálnak és a külső az ő esetükben nagyobb értékmérő."

Most menj be egy ruhaüzletbe vagy parfümériába... Mit látsz? Nők részlege 70-95%, férfiaké meg a maradék. A nők költenek többet ruhára, sminkre, kiegészítőkre, hogy megfeleljenek mindenféle ideálnak. Legyenek karcsúak, sportosak, babapofi, kecses gazella lábak, minimum közepes mellek (akár kés alá feküdve is), mert ez az elvárás.

2018. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!