Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én azt értem sok gyk-ssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én azt értem sok gyk-ssal ellentétben hogy aki nem jóképű, sőt. Az ne topmodelleknél próbálkozzon, de mivan ha a saját 'szintem'-en lévő nőknek se jövök be?

Figyelt kérdés
ennek mi lehet az oka?a társadalom szerint csúnya nők is a szőke herceget várják?
2019. máj. 28. 11:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%

Jól van, az a te világod. Gondolom azt még sosem vetted észre, hogy a "kisportolt" sosem a sportról szólt, hanem a magamutogatásról, egóról. Legalábbis a 98% biztosan. Én nem is csodálkozom ezen, mivel a külsőségek világát éljük, ráadásul egy kifordult és ferde világot.


Mert ugye mutogatjuk a szépfiúkat, bombanőket, a nagy sikereket, de arról már nem esik szó, hogy mindennek ára van! Én negyven felett bizony már látom azokat az embereket, akik megfizetik ennek az egoizmusnak az árát. A tápkieg egészséges! :D :D :D


Akkor csak hajrá! :D


Tömény étel.... :D Hát ha a gyártó azt mondja, akkor bizony az úgy is van! Ember, csak a benne levő édesítőnek járj már utána. Egy emberi test egy eszméletlenül összetett vegyi laboratórium, itt méretezve van minden. Az izületeink nem 150kg fekvenyomásra, 200kg-os gugolásra, nem 50kg-os bicepzezésre stb. vannak tervezve. Se a fehérjebevitel, sem a kreatinszint, a sok megkötött pangó víz, a szív inkább kardio, mintsem pillanatnyi extra terhelésre van "kitalálva". Oké, nem megyek én szembe a trendekkel, az ő reklámjukba dollármilliárdokat fektetnek évente, szóval minden egészséges. Ja, főleg a GMO kukoricából nyert alapanyag, ami szinte már mindennek az alapja. Monsanto, utána nézhetsz. Az izom fejlődése is egy folyamat, de nekem ne gyere már azzal, hogy egy év alatt 17kg az természetes. H*lye voltam, és fogadásból bebizonyítottam hogy lehetséges, ráadásul havi több mint 100EFt-omba került. Nem használtam tiltott szereket, azt semmi körülmények között nem vállaltam volna be.


Egy év. Ma már eszembe sem jutna ekkora baromság. Egyszerűen az emberi keringési rendszer nem képes ilyen ütemben fejlődni, a szívet óriási terhelés éri, ami folyamatos ekkora fejlődés esetén. A túlzott fehérjebevitel is igen egészséges, kifejezetten a májra jótékony... :)


A tömegnövelők az olcsó cukorra építenek, ami szintén maga az egészség. Bár ha természetes cukor van benne, akkor még szerencsésebb. A kreatin csak a vizet köti meg az izomrostok között, így vizuálisan vastagabbnak tűnsz. A pangó víz szintén jó a keringési rendszernek. Ahol már hormonok is vannak a "tápkiegben", az a legjobb, mert akár a saját hormontermelésed is leállhat, vagy pedig csökkenhet.


Egyébként ez meg az én véleményem, a tied meg a sajátodé, én ezen nem sértődöm meg. Nem egymás életét éljük, idővel kiderül úgy is az igazság.


Ja, meg nézz utána a fiatalkori cukorbetegség - tömegnövelő kapcsolatának. Tudom, az csak a véletlen műve :)


Az általad felsorolt sztárokkal meg mit akarsz mondani? Ők a reklámarcai egy dollármilliárdos üzletnek. Ja, hogy jó csajaik vannak? Milyen meglepő... Na és mi van azokkal az emberekkel, akiket ez marhára nem érdekel, mert mondjuk az eszükből élnek, nem a könnyebb utat választották?


Most nagyon bele fogok taposni sok ember lelkivilágába, de a kondizás a könnyebbik út. Kondizz, de csak normál ételeket egyél... folytatnád? Na ugye. Szóval akkor mégsem a "sportról" szól?


Amúgy a HELL energiaital is maximálisan egészséges, mivel minden ember kezében ilyet látok, ennyien pedig nem tévedhetnek... :)


Az van barátom, hogy kialakult egy konzumidióta fogyasztói világ, ami az emberek vágyaira épült úgy, hogy maga a rendszer diktálja hogy mi is legyen a vágyad. Majd te, mint magát önálló és értelmes ember, elkezdesz látszólag önszántadból futni az olyan trendek után, amitől azt gondolod valaki leszel. Később az ilyen dolgok már alap elvárások lesznek, majd jön a következő hullám. Az emberek meg legbelül érzik az űrt, majd hiánypótló megoldásokkal próbálják boldoggá tenni magukat, természetesen profitot hajtva a háttérben lévő cégek javára.


Az egész sztori sokkal ördögibb, mint amilyennek te az gondolod vagy nem is gondolod.


Nézz szét, és láthatod miről beszélek. Frusztrál nők, férfiak, állandóan elégedetlen embertömegek.

2019. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
65%
Amint a mellékelt ábra mutatja az utolsó putris árufeltöltő cselédlány is szentül megvan róla győződve hogy neki jár a vállalkozó faszi audival, a szintjén lévő árufeltöltő férfit meg megveti, kineveti.
2019. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%

#20


Izmos vagyok (szálkás izomzatú) és küzdősportolok. Mégsem sikerül összejönnöm nőkkel.

Akkor itt mi a gond?

2019. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
33%

"a társadalom szerint csúnya nők is a szőke herceget várják?"

Pontosan. Amúgy rohadt jót tesz ám az egónak az, amikor inkább van egyedül egy nő akár hosszú évekig is, minthogy az adott emberrel leálljon...

2019. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
53%

#21


Nagyon jól összefoglaltad. Ezt magyarázom már én is: Úgy is lehet valaki izmos, hogy nem szed mindenféle fehérjeporokat. Pl én is csak természetes kajákat eszek. Nekem a gyúrás elsősorban az egészségről szól és erősödésről. Ezért nem szedek egészségtelen dolgokat, hiába néznék ki tőlük még izmosabbnak.


Azok pedig, akik anabolikus szteroidokkal dobják meg az izomnövekedésüket, pedig a legalja. Nyugodtan utána lehet nézni annak, hogy ezek a vegyszerek impotenciát okoznak. Márpedig az impotencia nem menő a csajok körében.

2019. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

25-ös èn nem koxolok pl.

De nagy hülyesèget írtàl nagyon,nekem sok edzô ismik aki VERSENYZŐ,koxol.

Mègis hetente vagy màs nőkkel vannak vagy van pàrjuk nem is akàrmilyen.


Hozzàèrtès,nyilvàn nem lenne elèg a nyelve ha nem àllna fel neki.


Fehèrje meg kaja csak,èn nem tudom megenni egy nap 3kg hùst,50 tojàst,100kg almàt meg citromot valahogy nem esne jòl :))


Ha nem viszed be a rengeteg tàplàlekot akkor meg sehova se fogsz fejlődni.

2019. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
48%
én olyan csúnya vagyok mint a dög. mégis rengeteg csajom volt és lesz is:) olyan szép csajom is volt hogy állandóan kérdezgették az ismerősei hogy mé nem keresel magadnak egy jóképű pasit ez helyet, mégis szúrtam évekig. nincs pénzem és alacsony is vagyok(170)+ dagadt is néha ragyás a fejem. értsétek meg hogy fellépés kérdése az egész. laza vagyok férfias és sármos. ha nem kellek egynek lesz-arom, megyek a következőre.
2019. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
10%

#26


Naturálból napi 2g/ttkg már lehet fejlődni. Ami azt jelenti, hogy egy 80 kilós férfinak elég napi 0,8 kg húst ennie. Ami azért nem olyan katasztrofális mennyiség. Nem beszélve, hogy a többi olyan ételben is amit nem elsősorban a fehérjék miatt eszünk van egy kevéske fehérje, ami kiegészítésként remek.

Naturálból napi 2g/ttkg-nál több fehérjét fölösleges fogyasztani.

A szénhidrát mennyiséget pedig igény szerint érdemes beállítani. De ott sincs szükség tápkiegekre. Egy kiló rizs pl háromszáz forint. És a rizsből könnyedén meg tudsz zabálni nagyobb mennyiséget is, mert nem terheli meg a belekt mint a gluténos búzaliszt.


A koksz pedig valóban impotenciát okoz. De van akinél ennek csak idővel fognak látszódni a jelei:

[link]


De józan ésszel belegondolva is rálehet erre jönni. Ha te azokat a nemi hormonokat injektálod be folyamatosan amiket normál esetben a heréid kellene megtermeljenek, akkor a szervezeted a magas homrmonszint hatására csökkenteni fogja a herék nemihormon termelését. A végére meg már a szervezeted annyita hozzászokik a kívülről bejutatott magas hormonszinthez, hogy a herék már egyáltalán nem kezdenek el többet tesztoszteront termelni és elkezdenek szépen lassan sorvadni.

Itt összehasonlítható egy rendszeresen szteroidozott férfi heréje egy egészségesével:

[link]

2019. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
44%
Az a baj, hogy ha én átlagos nőként visszautasítanálak, azt hinnéd, hogy rájengoszlingot várom, pedig nem. Én olyan társat keresek akivel összeillünk hosszú távon, aki szimpatikus és megfog valamivel és akinek jó a stílusa. Nem kell extra jó pasi, egyik pasim sem volt "jó pasi", hanem átlagos, de ez nem jelenti azt, hogy akárki jó, aki átlagos! Persze ezt sokan nem akarják megérteni, ez meg nem az én hibám. Igen, válogatós vagyok,de nem a szőke herceget várom, hanem azt a férfit akivel kölcsönösen oda vagyunk egymásért. Ne azért akarjon ismerkedni velem, mert elég átlagos külsejű vagyok ahhoz, hogy elvileg be kell érjem vele, mert ez nem így működik.
2019. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

#23:


Aswad05 nevű felhasználó válasza:


Ami engem illet, az én példaképem Mohammed Bello Abubakar, akinek 97 felesége volt és több mint 200 gyereke. Az összes felesége meg volt vele elégedve és dícsérték amiért olyan jól bánt velük. 94 évig élt az öreg.


https://www.youtube.com/watch?v=BxnJ-Qn-..



Én is olyan akarok lenni mint Mohammed Bello Abubakar. Rengeteg nővel szexelni, de úgy, hogy egyik se járjon rosszul és mind meg legyen velem elégedve és rendes embernek tartson.



Ez az ember az élő példája annak, hogy ha valaki jófiú, még lehet alfahím. De talán ő volt az utolsó ilyen ember a Földön.


Az én életcélom, hogy az ő nyomát kövessem. Inshallah...

⬆️⬆️⬆️

Ezért nincs csajod. Szívesen!

2019. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!