Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél sikertelen férfiak többsége miért gondolja magáról, hogy sokkal értékesebb ember belül, mint a sikeres férfiak?

Figyelt kérdés

Sajnos ezt a típust túl jól ismerem már, akik mindig sajnaltatjak magukat, de amint kapnak egy esélyt irreális elvarasaik lesznek a nő felé, végül pedig ronfykent bánnak azzal, aki bizalmat szavazott nekik...

Miert ilyen fekete-fehér az emberek gondolkodása? Attól még, hogy valaki szegény, vagy sikertelenek, elesettebb, nem lesz automatikusan jó ember.


2019. jún. 5. 22:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%
Mert ha már sikertelenek, akkor legalább ezzel áltatják magukat.
2019. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#19

Adott két testvér, akinek az apja alkoholista. Az egyik elkezd inni, a másik megfogadja, hogy soha nem iszik. Ugyanabban nőnek fel, a körülményeik azonosak.

2019. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

Én azt tapasztaltam eddig, hogy a sikertelen férfiakat szidják a nők, ezeket a sikertelen emberkéket rossz tulajdonságok tömkelegével ruházzák fel és kivetítik rájuk a jelen kapcsolataikban tapasztalt negatívumokat és mivel szar pasik, ebből adódóan még jobban felerősítik a sztereotípiát.


Sok hozzászóló a korábban olvasott hozzászólások alapján beépíti a róluk alkotott képbe az olvasottakat, immáron tényként kezelve, állítva és örök törvényként megállapítva...


Én inkább ezt tapasztalom, de nem csak a gyakorin, hanem a valós életben is!

2019. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én csak nők részéről ismerem ezt az "amint lefogyok, már bunkó leszek" viselkedést. Nem érzem magam értékesebbnek. Viszont vannak erények, például a kitartás, küzdés. Van különbség aközött, hogy az öledbe hullik a siker, vagy keményen dolgozol érte. A sikertelen ember folyton fejlődik, változtat, akar, kutat, gondolkodik. A sikeresnek erre nincs szüksége, csak csinálja amit eddig és sikeres. Na ezért lehet valamilyen szinten szívósabb, elszántabb, "értékesebb" a sikertelen ember.
2019. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A sikeres embereknek csak az ölébe hullik a siker? A jó test náluk magától van? Az edzéssel töltött órák náluk csupa öröm és boldogság, a csokit ők nem is szeretik? A sportban sikeres emberek, akik éveket töltöttek úszással, küzdősporttal, nem tudnak küzdeni? Az 5 nyelven beszélő úgy született, hogy nem kellett soha nyelvet tanulnia? A diplomás nem tett semmit a diplomáért, a vállalkozó csak a hasát vakarja, a művelt ember nem olvasott egy sort se, csak úgy született, hogy "ismeri" a könyveket?


Vagy már megint ott tartunk, hogy a sikert csak a csajozásban méritek?

2019. jún. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Az 5 nyelven beszélő úgy született, hogy nem kellett soha nyelvet tanulnia?"


En a noknel sikertelen vagyok, de 3 idegen nyelven beszelek, amibol 2 azsiai.


Nem kerult sok energiabefektetesbe, nehogy azt hidd. Ez egy adottsag, ugy, mintha valaki sikeres a noknel.

2019. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A nyelvtanulás évek munkája hanem anyanyelvi környezetben tanulsz kint. Nyelvtanár vagyok, tudom, hogy sokaknak ez nem egyszerű.
2019. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!