Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme, hogy én tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, hogy én tegyem meg az első, kezdeményező lépést? N

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lány vagyok. Nem tudom, mi tévő legyek, én nem vagyok egy nyomulós típus. Sokkal inkább olyan vagyok, aki várja, hogy a sültgalamb a szájába repüljön. Sajnos. 😐

Eddig ha férfival volt dolgom, randi, kapcsolat, akkor mindig ők környékeztek meg. Egy ideje, hónapok óta szingli vagyok.

Megismertem valakit, és szokatlan mértékben tetszik nekem. Még nem ismerem őt mélyrehatóan, de azért már ismerem valamennyire.

Nem kezdeményezett nálam, mármint ilyenkor szokott az következni, hogy a srácok megkeresnek személyesen, ha erre van lehetőségük, rám írnak cnaten valami indokkal, vagy csak úgy dumálni. Ő még így nem kezdeményezett, de lehet csak ő is félénk, nem? Az jár a fejemben, alig adtam neki bátorító jeleket, mivel annyira nem vagyok flörtölős típus.

Szerintetek van értelme valami finom módon a tudtára adnom, hogy arra vágyom, legyen köztünk valami? Eredményezhetné azt, hogy végre elkezd "udvarolni"? Vagy ez nyomulás? Nem akarok beégni se, de szerintem tetszem neki. Ha nen is lettem neki azonnal álomnője, attól még simán tetszehetek neki annyira, hogy a bátorírást követően megteszi felém a szükséges lépéseket. Vagy nem?

Arra gondoltam pl., hogy ezt írom neki: "Rég találkoztam ennyire szimpatikus sráccal, mint te. 😊 Azt hiszem, bejössz nekem. 😶🙈"


2019. jún. 6. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Van.
2019. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Inkább kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve a hétvégén elmenni XY dolgot csinálni (megnézni a várat - fagyizni - gránátot keresni a duna medrében) kettesben.


Ez sokkal jobb lenne, mint a vallomásod.

2019. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintetek van értelme valami finom módon a tudtára adnom, hogy arra vágyom, legyen köztünk valami? "


Arra gondoltam pl., hogy ezt írom neki: "Rég találkoztam ennyire szimpatikus sráccal, mint te. 😊 Azt hiszem, bejössz nekem. "



ÁÁÁÁ ez kicsit sem nyomulás tök diszkrét vagy !! XDDDDDD

2019. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Hónapok óta szingli :D az sok? Van csajismerős, aki 5 éve szingli.....
2019. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem elsőnek ne ezt írd neki. Ez, ha férfi lennék, én arra gondolnék, hogy szexelni akarsz.

Inkább csak írj neki egy kedves üzenetet valami olyan témában, amiről beszéltetek. Aztán el is hívhatod őt valahová, ha az előzőre jól reagált. De csak úgy kedvesen: "Van kedved eljönni velem erre az előadásra? :)" Például.

2019. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Én viccesnek tartanám :) Olyan tinisnek.


De végül is ha nekem is szimpatikus akkor pont lesz**arnám mit mond, a lényeg a lényeg.

2019. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
van. cselekedj, ad fel álmaidat a hazáért, győzzél a harcban, mielőtt késő lesz.
2019. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
Elég ha csak rámosolyogsz parszor.Vagy ha irni akarsz neki eleg egy sima szia a tobbi majd ugy is jon.
2019. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Pár napja kiirtam egy kérdést...most az nem is lényeg de amit kiragadnék belőle az az,hogy én tettem meg az első lépést.

Kerekesszékes párom van,a munkahelyemre jött be egyszer még frissen bénulva.Eléggé mogorva arca volt de én elsőre beleszerettem.Tudtam ha nem megyek utána,soha többé nem látom.A kezébe nyomtam a számom és 2 hetet vártam rá.De megérte mert most boldogok vagyunk egymással:)

2019. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Első lépésként ne legyél ennyire "konkrét". Nyugodtan írhatsz neki, ha úgy kényelmesebb, mint személyesen. Kérdezz tőle valami olyat, amiről már beszélgettetek. Esetleg kérj tőle tanácsot olyasvalamivel kapcsolatban, amihez ért. Lényeg, hogy kezdjetek el beszélgetni.
2019. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!