Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen igényeitekből tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen igényeitekből tudnátok engedni hogy együtt legyél a nagy ő-vel?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez két lufi így egy kérdésben... mi számít igénynek, és ki számít nagy ő-nek? :D
2019. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én engedtem a

-magasságból (családunkban minden férfi 185 feletti, a párom közel sem éri el ezt)

-kinézetből (sem haj sem szemszín nem a favorizált, a testalkata filigrán, vagy vékonyabb mint a preferenciám, arcra sem tetszett) - bár ez utolsó pont csalóka, mert mikor elkezdtem beleszeretni akkor mindent elkezdtem szeretni rajta.


Belsőre passzoltunk. Kb. ennyi.

2019. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
A férfiak szemében könnyebb a nagy ő -nek lenni, a nőknek meg magas a mérce.
2019. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha "Nagy Ő" (amiben nem hiszek), akkor nincs szükség kompromisszumokra.
2019. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Igény? Az, hogy egy nőt szeretnék megismerni, aki átlagos, ebből az igényemből mit engedjek még? Az esetemben általában a nők nem választanak engemet, és nem az igények figyelnek be negatívan...
2019. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A nagy ő az lesz, akinél nem kell ilyen baromságokból engedni.
2019. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy túl komplikált kérdés mert hosszútávon ütköznek az igények és az elvárások.

Én inkább a külsőt említeném, a magasság/sárm és az életkor ami számomra tolerálható. Igazából egy tanult és intelligens, kedves ember legyen.

A túlságosan kövér, tetovált, kevésbé iskolázott, berki stílusú férfiak számomra negatívumot jelentenek. Ahogy a minimálbér, butasàg, tudatlanság, igénytelenség, nagyképűség hátrány.

2019. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagy Ő nem létezik. Ezt én így kerek-perec kimerem jelenteni.


Itt minden csak azon múlik, hogy a felek mennyire akarnak a másik kedvében járni és mennyire elszántak a másik iránt. Ha mindketten igen, akkor egymás nagy ői lesznek.

De ha mindkettő csak ül a fotelben és várja a sültgalambot (nagy Őt) hogy majd készen kapnak mindent, akkor abból jó nem fog kisülni.


Vegyük például a zenét. Mága Zoli sem született úgy, hogy már egyből mesterien tudott hegedülni. Neki is be kellett járni egy utat amin fejlődni tudott és sok gyakorlás és akarat révén eljutott világszínvonalú szintre. Ha mondjuk a kis Zoli csak ült volna a fotelében és várta volna az égből jövő csodát, hogy a semmiből tudjon mesterien hegedülni, akkor most eggyel kevesebb jó zenészünk lenne.

Szerintem ugyanez a helyzet a párkapcsolatokkal is.

2019. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

fuuha én engedtem a haj szin szem szin de még a haj hosszból is! :D az ideálom az volt hogy nagyon világos hosszú szőke haj kék szem nagy mellek-fenék (de nem az a gigantikus nagy hanem normális nagyok) velem egy magas kb 1-2 centivel kisebb


de ő teljesen más :D 10 centivel kisebb rövid fekete haj fekete szem kicsi de formás mellek + fenék (ami nagyon bejön! ezt csak az élet ironiájának hívom mert sosem tetszettek a fekete hajuak de a rövid hajuakat utáltam/utálom!)


ezek a külsőségek voltak


belsőleg nos beletörödtem a multbéli dolgaiba (semmi durva csak az én érték rendembe nem fért ez bele max ilyen 1X alkalminak de barátnőnek sosem!) ezt meg is beszéltem vele hogy erre figyeljen oda és ne legyen egyetlen egy alkalom sem! azóta nem is volt!


igy is sokat engedtem az elveimből többet nem akarok és ő az egyetlen akinek engedtem! de többet neki sem fogok engedni!

2019. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
már szinte semmiben. túl sokszor engedtem, vagy engedtem volna. nem érte meg.
2019. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!