Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A soha be nem teljesíthető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A soha be nem teljesíthető, de nagyon erős vágyakkal hogyan lehet együtt élni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen én nagyon szenvedek egy ilyentől de még ha lenne is rá lehetőségem valószínúleg utána még szarabbul érezném magam.
2019. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Föléjük kell emelkedni. Fel kell ismerned, hogy a vágy az egó terméke. Az egó már önmagában is egy illúzió.
2019. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-eshez az lenne a kérdésem, hogy ha a vágyaink "fölé emelkedünk", akkor mi az életünk célja? Csak hogy legyünk egyik napról a másikra?
2019. máj. 18. 22:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keresel más célokat, vágyakat, akkor leginkább sehogy.
2019. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy megtanulj a jelenben élni.
2019. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
brrrr-brrrrr-brrrrr bullshit aleeeert
2019. máj. 18. 22:53
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

#6

Azt se tudod, mi az a jelen. A jelenben a tökéletes lelki béke állapota van.

2019. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor is, amikor alszol (és épp nem álmodsz). Ha ez lenne a cél, akkor egyszerűen megölhetném magam.
2019. máj. 18. 23:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaaaj, istenem! Hogy én mennyire irigylem az ilyen lelki békéről írogató embereket! Lehet, hogy tényleg felül kellene elmelkedni a vágyakon, de ez szinte lehetetlenül nehéz. Főleg akkor, hogyha meglátok valahol egy szép, kívánatos nőt! Az hogy utána kicsapom itthon, az maximum tűzoltásra jó, de vajmi kevésbé vigasztal. És az embernek minél kevésbé teljesül egy vágya, annál jobban vágyik rá, és annál inkább kitölti a tudatát meg szenved a hiányától.

Nem vagyunk mi tibeti lámák, ők már biztosan kb. vagy ezer élettel többet leéltek már, vagy mit tudom én.

2019. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem igaz az a buddhista mondás, hogy "ha nem vakarod, nem viszket". Vagyis teljes és kizárólagos figyelemeltereléssel.
2019. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!