Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évnél fiatalabb lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évnél fiatalabb lányok! Belemennétek egy párkapcsolatba 52 éves pasival? Fiatalos vagyok, sármos, mások szerint okos, intelligens és nyugalmat árasztok.

Figyelt kérdés

Egy 35 éves lány a munkahelyemen megtetszett, finoman céloztam rá. Mindketten szabadok vagyunk. Kinevetett, mondta is, hogy az anyukája 2 évvel idősebb csak nálam. Ismerek olyan párokat, akik között 20 év különbség van. Az egyik ilyen ismerősöknél most lett közös gyerek.

Most akkor van határ korkülönbségben vagy nincs?



2019. jún. 7. 23:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom, hogy ide bárki írhat,"


Egy kérdést tettél fel senki se mondta hogy tetszeni fognak a válaszok. Egyébként meg kb a 25 alattiak a lányok e felet már inkább nőnek hívják őket.


Amit te mondasz az a kisasszony és az asszony közti különbség.


Egyébként nem tudom hogy mit vártál ?

Gyakorlatilag 99% hogy kifog nevetni az a nő.

2019. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Határ nincs a korkülönbségben, de ez nem egy olyan dolog, ami mindenkinél ugyanúgy működik. Van, aki képes párkapcsolatba lépni nála 20 évvel idősebbel, van, aki nem. Én idén leszek 30 éves, a nagyom maximum, amivel összejönnék, az kb. 46-47 év.


Plusz azért azt be kell látnod, hogy ezekben az esetekben mindig a fiatalabb áldoz be többet (jövőbeni problémák - avagy a lehet, hogy a közös gyerekünk ballagását nem éri meg a "papa" jellegű kérdések, vagy az amikor még én tudék utazgazni, majd a páromat kell a szaros pelenkából tiszta pelenkába cserélni; külsőleg is ált. a fiatalabb van jobb szinten), ezért nem egészen korrekt az a hőzöngésed, hogy jaj, miért viselkedik veled így ez a nő, amikor nem a 70éves Joli nénit hajtod azért, na.

2019. jún. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ki dönti el, te?

Állíts oda a "lányhoz", és mondd el neki is ezeket az érveket. Biztos megváltoztatod a véleményét, és tejesen beléd szeret.

Jah, nem. Akkor sem fog kelleni neki egy apja kora beli vén trotty.

Inkább fogd fel hogy ritka az, ha valaki bevállalja az ilyen korkülönbséget és ne legyél ilyen rámenős.

2019. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
88%

Minek küldi itt mindenki a 35 éves "lányhoz" bepróbálkozni, mikor ott van a kérdés alatt, hogy " KINEVETETT ÉS MONDTA HOGY AZ ANYUKÁJA CSAK 2 ÉVVEL IDŐSEBB NÀLAM".


Ez nekem ugy hangzik mintha már bepróbálkozott és helyre is lett volna téve.

2019. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a 15 év itt 17 kedves kérdező... de nem ez a lényeg. Lehet, persze sokkal fiatalabb párja egy 50-es embernek (nő, férfi mindegy), csak érdemes-e. És itt nem az idősebb kérdése ez, hanem a jóval fiatalabbé. De mivel az idősebb a bölcsebb (elméletileg), így neki kellene belátóbbnak lennie és nem is erőltetni egy sok gondot (más életszakasz, más jövőkép, kevesebb élettapasztalat, más generáció...) magával hozó nagy korkülönbséges kapcsolatot.

Nem hiszem el, h a saját korosztályodban nincs hasonló hozzád: fiatalos, okos, intelligens, nyugalmat árasztó nőci..., khm. :)

2019. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Vegyuk csak az alapkerdesben levo korkulonbseget, a fiatalabb szemszogebol.

Te osszejonnel szivesen egy 64eves lannyal?


Most akkor van határ korkülönbségben vagy nincs?

2019. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem jönne össze 1 64 évessel mert ezt a békát mindig a nőknek kell lenyelni náluk ez természetes, hogy már 20 éves fiatal lánynak is 80 éves nagyapó kell. XD


Már mint szerintük.

2019. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
43%
Ha jól nézel ki és tetszik a személyiséged, igen bele. Csak az a baj, hogy az ilyen korú férfiak sok sz.xre vágynak, én meg nem feltétlenül vagyok a legbújósabb, avgy legalábbis nem napi többször...De ha el tudjuk fogadni egymást olyannak, amilyenek vagyunk, igen, bele.
2019. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
78%
Ezt melyik filmben hallottad? Az ilyem korú férfiaknak havi egyszer,Viagrával is alig-alig megy...Persze ők ezt azt hiszik havi egyszer,viagrával,5 percig megy és màr szexdémonok. Jó,tudom, tudom,neked 18 évesen volt 55 éves faszid és naponta 2szer csináltátok 3órán keresztül, jobb teste volt mint egy 25 évesnek blabalabala.
2019. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
" mások szerint okos,"-feldobtad a napom :))))
2019. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!