Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 40 éves elvált férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 éves elvált férfiaknak miért kellenek 25 éves, független nők?

Figyelt kérdés

Miért nem elégednek meg a velük egykorú, szintén elvált nőkkel, akiknek segíthetnének nevelni azt az 1-2 gyerekét ami az előző házasságából a nőre maradt.

De nem, ehelyett azt látom, hogy minden férfi aki elválik, az nem a vele egykorú és hasonló helyzetűek között keresgél, egyáltalán nem.


2019. jún. 8. 10:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Ez most úgy kérdezed, mintha bárki számára vonzó lenne "segíteni" a más gyerekét nevelgetni. Nyilván a 25 éves akkor is vonzóbb, ha a másiknak nincs gyereke, nemhogy azt még pozitívumként fogjuk fel. Előbbivel még akár saját is lehet, ha épp arra van igény.
2019. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Mert azt elfelejtik,hogy felettük is száll az idő és nekik így még jár a friss hús.Amúgy én sem értem ,ha ki is alakúl egy ilyen kapcsolat,nagy jövő nem vár rájuk,hacsak nem szexkapcsolat születik
2019. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%
Miért akarna olyan nővel járni,aki azt várja,hogy segítsen felnevelni az 1-2 gyerekét?Te vállaltad a gyereket,nem ő.Ha valami más indokokat sorakoztatnál fel még meg is érteném a kérdésed,de így nem.A férfia nem valami segélyszervezet.N
2019. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%
Miért kell irigykedni, ha ők megtehetik? Csak bepótolják azt amit a nők már megtettek fiatalon, igazságtalan? Nem, csak az élet kompenzál.
2019. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Azért tömkelegével nem látni 40 éves férfit húszon éves korban járó nővel .. :D
2019. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
6%
Mivan kérdező? Egy gyász 25éves nyomika vagy akinek nem jut nő ? Szomorú dolog ez.
2019. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert kicsi a pö..csük és úgy akarnak kompenzálni, hogy fiatal lánnyal villognak. Szerintem a korral összemegy a farkuk, mert én voltam már pár 40-es pasival(természetesen támogatásért cserébe), de mindnek olyan kicsi volt, hogy katasztrófa.
2019. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%
Miért akarna egy 40 éves férfi 40 éves nővel lenni? A huszonévesek vonzóbbak. Ennyi, semmi több. Más kérdés, hogy kinek sikerül és kinek nem 25 körüli nőt felszedni.
2019. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
24%
A férfiak 35-45 között vannak a csúcson, a nők 18-28 között. Általánosságban. Ezért. Egy jól karbantartott 40 éves simán össze tud szedni huszonévesek. Ez biológia.
2019. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
33%

Az akarat egy dolog. Én is jobban akarok egy Alpha Romeót a Peauget-em helyett. De ez nem jelenti azt hogy csettintettek és itt terem egy Alpha Romeo. Meg alapból minden nő jobban akarna egy izmos, jóképű,magas focistát mint a 170cm-s, 70kg-s könyvelő férjét. Álmodozni szabad.


Az más tészta hogy ahhoz hogy Alpha Romeom legyen meg kéne nyernem a lottót, amire még 1% esélyem sincs, és ahhoz hogy minden nőnek izmos,jóképű,magas,sportkocsis focista legyen a pasija,holywood-i színésznőnek kell lenni.


Az is egy dolog hogy mit akar egy elvált,40es magyar férfi,de ahhoz hogy megkapja vagy Ben Affleck külsejével vagy Csányi Sándor pénzével kell rendelkeznie.



Harmadik lehetőségként én is beérhetem egy ezer éves Alpha Romeóval ami szétesik alattam és már alkatrészt sem kapok bele, a legtöbb nő is beérheti a falúja focicsapatából egy középszerű,rendes szakmája szerint csapos focistával és az elvàlt 4pes magyar férfiak is beérhetik egy molett,pattanásos,szemüveges,2 gyerekes 25 éves nővel,akinek besegíthet anyagilag is nevelni a gyerekeit.



Olyan még a filmekben sincs hogy egy átlag 40es targoncavezető összejön egy bomba 25 évessel.

2019. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!