Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még motiválatlan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még motiválatlan és depis stílusú, de átlagos külsejű lányok vagy ma már minden kicsit is vonzó csaj egy hedonista élvhajhász?

Figyelt kérdés
Mivel én is eléggé motiválatlan, lusta, embergyűlölő és életunt fizikai/lelki roncs vagyok így nehezen megy az ismerkedés, de jó lenne hozzám hasonló lányt találni, akivel közösen együtt panaszkodhatnánk és depiznénk. Hol tudnék ilyen csajokkal ismerkedni? Léteznek még ilyen lányok manapság? Mert én azt látom, hogy aki kicsit is eléri az átlagos külsőt az tele van életenergiával, boldogsággal, célokkal és szenvedéllyel.

2019. jún. 9. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Zártosztályon, az neked a kánanán, nekedvaló nénikékkel.
2019. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csoportos öngyilkosságra készültök? :D
2019. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

9-es:

Te ismersz jó terapeutát/pszichológust?

2019. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
8: A valódi "depi" elég komoly betegség, és szép dolog, vagy sem, de senki nem szívesen lenne egy súlyos beteg ember "ápolója" társnak becézve. A "divat depi" amikor pedig picit szarul megy valami és már "jajj depis vagyok" az közel sincs a valódi depresszióhoz. Ez az utóbbi inkább az életképtelenség jele. Amikor valaki szomorkodik és eret vagdal mert nem volt fizetésemelése, ahelyett, hogy felemelné a seggét és melóhelyet váltana, vagy kiállna magáért. Szedd rendbe magad és te is boldog, célokkal teli és energikus leszel. Nem jobb lenne?
2019. aug. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!