Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos fiatal nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos fiatal nőknek nem szabad kedvesnek lenniük a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sokszor azt hallom tapasztalom hogy ha egy csinosabb nő kedves természetű és kedves egy férfival akkor máris csak arra tud gondolni hogy biztos bejövök ennek a nőnek. Közben egyszerűen csak kedves és semmit nem akar tőle. Már egy kedvességet is félre értenek a mai férfiak?
2019. jún. 12. 07:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Ezt tapasztalom én is a férfiaknál.Alapból kedves vagyok és a munkámhoz is hozzá tartozik.Szeretek beszélgetni emberekkel,de ez nem jelenti hogy az illetőtől mást is szeretnék.Mára már oda jutottam hogy inkább nem beszélek a szükségesnél többet.Tudom a férfiaknak szokásuk próbálkozni,de azért észrevehetnék mikor érdemes és mikor nem.
2019. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
En is azt mondom, hogy aki felreerti a kedvesseget, az úgy járt.
2019. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Jaj ne már.. Majd megtanulod ezt kezelni..


Én is kedves lány vagyok, legutóbb csak viccelődtem valakivel- mint bármelyik más kollégámmal-, mire hirtelen elkezdett közeledni felém.. De az én alapból az a kedves és életvidám lány vagyok, aki mindig mosolyog..


Egyszer nem mosolyogtam reggel, bejött egy kollégám, és egyből azt kérdezte, hogy mi a baj? Néztem rá meglepetten,mondom, semmi, csak fáradt vagyok, de miért? Azt mondja, mert máskor mindig fülig ér a szád.


Emlékszem régen mindig gáznak éreztem lekoptatni azokat, akik bepróbálkoztak... Olyan kellemetlen volt. Aztán ahogy teltek az évek, olyan szépen és diplomatikusan tudom ezt már csinálni, mint egy normál beszélgetés, ami után ugyanúgy meg tud maradni a normális viszony. (Persze azt vettem észre, itt sem szabad túlzásba esni, mert ha irtó kedvesen utasítod el, a másik utána is reménykedik még emiatt is :D. Szóval csak finoman.) Senki nem haragszik a másikra, ugyanúgy beszélgetünk ilyenkor tovább, de legalábbis nincs tüske. - Persze aki értelmes és felfogja, nem bunkó. Tudok én is bunkó lenni, ha kell, de általában nem kell.


Meg lehet ezt tanulni. ;)

2019. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Így van, megtiltom, hogy kedves legyél velük.

31F

2019. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12%
Jó egoista vagy kérdező :D
2019. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
56%
Én ezért nem szoktam ismerkedni így férfiként, s nem is támogatom ezt a "hagyományos modellt". Mivel nem üthetem le egy bunkósbottal, hogy az enyém, de fordítva lightosabban ez lehetséges, ezért nincs értelme h a férfi szedje fel a nőt. Minek? Ha kell valaki a nőnek, menjen oda mondja meg neki és kész. Sok kellemetlen szituációt ellehet így kerülni. Miért kell felesleges köröket futni? Viszont nem kell akkor csodálkozni az ellenkezőjén sem, hogy most "miért nem kellek senkinek"... Mert olyan is volt, szép feltűnő lány konditeremben folyamatosan sasolt. Mindig leszoktam szrni az ilyet, nem foglalkozom vele, tudom hogy nézek ki. Nem közeledem, mert nem fogom magam megégetni. Erre megsértődött, hogy nem közeledtem felé...
2019. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
#15 Az egoizmus teljesen mást jelent...
2019. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ezt miattam írod. Sajnálom. Tényleg félre értem, ha egy kicsit is kedvesebb velem egy szép fiatal csaj.
2019. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%

"Egyszerűen ez hihetetlen és vicc ami a férfiak körében megy..."

Nem, az a vicc, hogy milyen elszántan próbálsz itt provokálni másokat.

2019. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

Én se értem.

Gyakorin ha valaki privátot ír (bármilyen téma miatt) akkor kedvesen válaszolok neki, hisz miért ne tenném, de négy üzenet múlva már találkozni akar. Mi a fene? Aztán meg én vagyok a gonosz, amikor nemet mondok.

2019. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!