Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy ilyen fiatal fiúnak kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nagy csodának kellene történnie, hogy kapcsolatot tudjon kialakítani? Eszméletlenül gátlásos, visszahúzódó és eléggé szótlan. Nem jár semmilyen közegbe. Úgy értem, hogy nem bulizik és rendezvényeken sem vesz részt. Interneten nem tud ismerkedni mert nincsen róla fénykép és nem is akarja látni saját magáról készült fényképet az interneten.

2019. jún. 12. 21:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Barátom nincsen.
2019. jún. 12. 22:21
 12/16 anonim ***** válasza:

És miért vagy ennyire életképtelen?

Hány éves vagy? Suliba jársz e? Dolgozol e?

Ha ennyire elzárkózól,akkor tényleg ne várd,hogy majd bekopog valaki az ajtódon. Nem is értem mit gondoltál mikor feltetted ezt a kérdést?

2019. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
!
2019. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Figyelj,én se nagyon mozdulok ki.Bulikat egyenesen utálom.

Jó lenne egy komoly kapcsolat,de ez manapság már nem igazán létezik.Bulikba meg r...ncokat lehet csak találni,szóval nem érdemes ezen görcsölni.


20/F

2019. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Dolgozom.
2019. jún. 13. 12:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Készítsen képet, rakja fel a netre és kezdjen el ismerkedni és/vagy menjen el egy pszichológushoz és beszélje ki a problémáit.
2019. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!