Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért csak a nőknek van gyakran külföldi pasijuk, a férfiakat miért nem látni soha külföldi nővel?

Figyelt kérdés

Mármint olyanokkal akik már ránézésre is külföldiek, avagy más kontinensről származnak. De persze gazdag európai palija is rengeteg nőnek van. Viszont érdekes módon a férfiaknak nálunk sosincs külföldi nője.

A kérdést az ihlette, hogy nemrég voltam Bécsben, és a második dolog ami nem csak nekem tűnt fel de mindenkinek (azután, hogy mennyivel igényesebb és különb hely mint Bp.), hogy mennyi osztrák férfi van külföldi nővel! Már-már rá kellett szólni a többiekre, hogy álljanak már le ezzel a "Nézd, annak is olyan nője van" szöveggel, mert már kezdett zavaró lenni hogy nem tudtak leszállni erről a témáról, de valóban. Tényleg rohadt sok helyi osztrák palinak volt egzotikus nője. Ott egyszerűen a helyi férfiak voltak az "alfahímek" az értékes pasik, és nem pedig a jött-mentek. Nálunk meg pont fordítva van. Budapesten egy magyar pasi az már egy csicska, egy alsóbbrendű a külföldi pasikhoz képest. Nálunk csak a nők vannak egzotikus pasikkal, nálunk csak a nők körében divat a külföldi pasi. A férfiak viszont nem tudják értékesíteni magukat ilyen téren, sosem láttam még magyar pasit külföldi csajjal. Miért van ez?


2019. jún. 13. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyugat európai nők nem csóró kelet európait akarnak. És a nem európaiak sem.
2019. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg honnan veszed mindegyikrol, hogy osztrák volt? Érdekes, nekem a legkevésbé sem tűnt ez fel.


Csoringer kiszabadul egyszer külföldre, egészen Bécsig el is jut, es már is a mindentudas birtokában van az osztrák pasikrol.

2019. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtudas hianya miatt.
2019. jún. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe sem jut hogy simán lehetett kelet európai srác. Kint éltek, ismerkedtek meg, nyilván németül beszélgettek. Amúgy meg azok a magyar lányok akik osztrák pasikkal vannak, az ő pasijaik ugyanúgy külföldi nőkkel vannak, nem? Én is külföldi feleség voltam kint Írországban. Nem kéne a magyar férfiaknak elásni magukat, inkább ismerkedjenek ők is külföldi nővel ha ez kell nekik, de ők nem nagyon szoktak és igen: sokszor a nyelvtudás hiánya miatt. Én több olyan férfit ismerek, aki kint dolgozik/dolgozott külföldön és nem tanulta meg a nyelvet, vagy csak töri. A nők (jómagam is) használható nyelvtudással jött vissza egy éven belül. Engem azonnal fel is vettek nyelv szakra ez egyetemen.


Amúgy meg sok pasi nem is akar külföldi nőt, és sok külföldi nő nem akarna itt élni, pasiknak meg sokszor derogál kimenni. Rengeteg változat van ám.

2019. jún. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert a nőknek sokkal jobban számít a pénz, mint a férfiaknak. Egy férfi simán összejön egy csóró nővel, egy nő viszont nem jön össze csóró férfival, és előnyben vannak náluk a (magyar viszonylatban) gazdag külföldiek.
2019. jún. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek férfiakat külföldi nőkkel, csak te nem veszed észre őket.
2019. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Amint a mellékelt ábra mutatja a nők közül jóval több áruló kerül ki. Kár szépíteni, láthatja mindenki akinek van szeme.
2019. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
77%
15-ös: Nem csodálkozok ezen. Nyugaton kicsit felvilágosultabbak az emberek, kicsit modernebb nézeteik vannak a nők, családalapítás, gyerekvállalás témában. Nem egy olyan blogot olvastam, ami arról szólt, hogy külföldi nő Magyarországra jött, és mindenki csak dugni akart vele, ráadásul ordenáré módon tudatva ezt vele. Ezalapján miért is vonzódjon egy magyar pasihoz?
2019. jún. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na de az osztrak csavonak milyen noje volt?

Valoszinuleg, filippino, afrikai, india, arab, stb. Mind olyan orszagokbol ahol szegenyseg van es nekik a nyugat a kanaan.

Magyar csavo is fel tudna szedni afrikait, ukrant, filippinot, stb.


Egyebkent en szegeny magyar csaladbol szarmazom es a felesegem pedig egy atlagos amerikai csaladbol.

Naluk van mindenkinek kulon auto, uj autokat vesznek, nyaralni jarnak. Az en szuleim meg egy auton osztoznak es az is hasznalt, nyaralni meg nem mennek.

2019. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!