Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi hiányozhatott mindig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhatott mindig is belőlem ha 30 évesen nem volt egyetlen egy kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom mindig visszahúzódó,szerény és szótlan voltam. Párkapcsolat és szex terén 30 évesen semmit sem tudok felmutatni. Megvan mindenem amire fiatalon vágyakoztam. Elvégeztem az egyetemet és anyagilag is stabilan állok. De valami miatt nem éreztem úgy,hogy a lányokat érdekeltem volna valaha is. Ezért a húszas éveim elején amikor az egyetemen tanultam inkább a tanulást választottam aminek meglett a pozitív eredménye. Középiskolában a lányok úgy igazán rám sem néztek. Az egyetemen egy kicsit más volt a helyzet. Sokszor láttam,hogy előadások alkalmával engem néztek,sugdolóztak, mosolyogtak rám de rezzenéstelen arccal néztem rájuk ha akkor még bátortalanul egyáltalán rájuk mertem. Hívtak,hogy menjek velük de soha nem mentem. A kolléganőim is az első perctől kezdve kedvesek velem és ők is mosolyognak rám, keresik a társaságomat. Kissé fájó kimondani de bamba vagyok a női nemhez. Ezért tartok ott,hogy szűz vagyok és párkapcsolatom sem volt. Sok alkalommal hívták fel a figyelmemet arra,hogy bejövök több lánynak is de én ebből semmit sem vettem észre. Mindig feltettem magamnak a kérdést,hogy miért pont én, mit lát bennem, van helyettem jobb aki hozzá való.

2019. jún. 15. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem vesztettèl semmit sőt azt gondolom, hogy neked egy olyan nő kell aki felkelti a figyelmed. Az nem elèg ha csak a nő vesz èszre tèged neked is èszre kell venned őt. Ahogy leírtad abból azt vettem èszre mèg nem találtad meg azt a nőt aki megdobogtatja a szived de ami kèsik az nem múlik ;)
2019. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem teljesen arról van szó,hogy ne lett volna olyan nő aki megdobogtatta volna a szívemet. Inkább arról,hogy nem éreztem elég jónak magamat hozzájuk.
2019. jún. 15. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Mi hiányozhatott mindig is belőlem...

Az önbizalom.

2019. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Tesztoszteron.


Szerintem érdemes lenne megnézetni.

2019. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

#4 vagyok.


Írták többen is az önbizalmat, de ha jól értem, akkor nem csak erről van szó, hanem nem is nagyon érdekeltek a lányok?


Szerintem nézesd meg abtesztoszteron szintedet.

2019. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nalad legalabb kezdemenyeztek. Meg elhivtak. Engem soha :(
2019. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekeltek engem. Nem olyan voltam mint a velem egyidősek,hogy csak rajtuk járt az eszük.
2019. jún. 15. 15:06
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Maradj ezen az uton a legjobb
2019. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Én 32 vagyok, azzal a különbségge, hogy engem nem hívtak sehová, nem néztek a csajok, semmi nem történt. Amikor én kezdeményeztem, abból jóbarátságok lettek, egyéb soha. Nem gondolom, hogy tetszettem bárkinek eddig. Pedig rendszeresen edzek is. Ráadásul olyan szakra jártam egyetemen is illetve azóta is olyan körökben dolgozom, ahol nincs nő. Legalább neked kolléganőid is vannak akiket láthatólag még érdekelsz is. Szerencsés helyzetben vagy sokunkhoz képest. :)
2019. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
43%

Ne haragudj hogy így megkérdezem, de nem vagy Asperger-szindrómás? Ismertem egy fiút akit azzal diagnosztizáltak és hasonló problémái vannak, mint neked, ahogy olvastam.

Egyébként csatlakoznék az előttem szólókhoz, valóban szerintem is az önbizalom az, ami hiányzik belőled, nem kell kevesebbnek érezned magad egy általad kedvelt lánytól. Aki szimpatikus, ahhoz nyugodtan menj oda és beszélgess vele, ha szolidan teszi ezt a fiú és nem nyomulósan, akkor szerintem a legtöbb lány viszonozza a kedvességet. Ne félj ennyire, merj nyitni a lányok/nők felé!

2019. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!