Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi hiányozhatott mindig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhatott mindig is belőlem ha 30 évesen nem volt egyetlen egy kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom mindig visszahúzódó,szerény és szótlan voltam. Párkapcsolat és szex terén 30 évesen semmit sem tudok felmutatni. Megvan mindenem amire fiatalon vágyakoztam. Elvégeztem az egyetemet és anyagilag is stabilan állok. De valami miatt nem éreztem úgy,hogy a lányokat érdekeltem volna valaha is. Ezért a húszas éveim elején amikor az egyetemen tanultam inkább a tanulást választottam aminek meglett a pozitív eredménye. Középiskolában a lányok úgy igazán rám sem néztek. Az egyetemen egy kicsit más volt a helyzet. Sokszor láttam,hogy előadások alkalmával engem néztek,sugdolóztak, mosolyogtak rám de rezzenéstelen arccal néztem rájuk ha akkor még bátortalanul egyáltalán rájuk mertem. Hívtak,hogy menjek velük de soha nem mentem. A kolléganőim is az első perctől kezdve kedvesek velem és ők is mosolyognak rám, keresik a társaságomat. Kissé fájó kimondani de bamba vagyok a női nemhez. Ezért tartok ott,hogy szűz vagyok és párkapcsolatom sem volt. Sok alkalommal hívták fel a figyelmemet arra,hogy bejövök több lánynak is de én ebből semmit sem vettem észre. Mindig feltettem magamnak a kérdést,hogy miért pont én, mit lát bennem, van helyettem jobb aki hozzá való.

2019. jún. 15. 14:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Aki szimpatikus, ahhoz nyugodtan menj oda és beszélgess vele, ha szolidan teszi ezt a fiú és nem nyomulósan, akkor szerintem a legtöbb lány viszonozza a kedvességet. "


Ebbű' nem lesz dugás...

2019. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sincs csajom és nem is volt pedig 26 vagyok. De tedd fel magadnaka kérdést? Minek kell barátnő? Gyereket akarsz a csajtól? Aztán már sosem lesz szabadság vagy scak du..ni. Amit lehet bárkivel ha fizetsz. Én kivülről figyelem a kapcsolatokat és szerintem nem olyan jó. Egyedül jobb. Egyedül a sze..x ami nincs meg ügye, de lehet szedni gyógyszert ami csillapitja a hormonokat.
2019. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy férfi!


Jó idő van ! Inkább menj horgászni

2019. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#5 válasz miért lett lepontozva?


Mert nem a szokásos színvonalhoz illeszkedő üres bullshit, kérdező támadása vagy a másik nem ekézése, hanem értelmes válasz??

2019. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Megmondom, mi hiányzik belőled. A férfiasság, annak minden áldásával és átkával egyetemben. Idemásolok egy részletet, amit egy másik kérdés kapcsán írtam.


Le szoktak pontozni, de azért elmesélem, hogy az ember 40 éve főz olajjal. Márpedig az emésztésünk évmilliós üllőin szart se számít néhány évtizedes divathullám. Egyszerűen nem tud vele mit kezdeni. Jelesül az olajoktól nem nyílik a vater papilla, nem ürül az epe, nem vesz részt egy sor emésztési, immunrendszeri, mentális és hormonális folyamatban. Több tucatnyi tünetet (mondom; TÜNETET!!!) tudnék felsorolni, amik nagy valószínűséggel ennek a rovására írhatóak, és amiket a mai orvostudomány különféle címkékkel ellátva betegségként kezel.


Az epe csak az állati zsiradéktól ürül és a hiánya időzített bombaként ketyeg bennünk. Hogy kinél milyen formában fog felszínre törni, azt szinte lehetetlen előre megjósolni. Nálad valószínűleg így jelentkezett.

2019. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!