Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy pasi magától csak ritkán írkál rám, viszont ha én időnként ráírok, akkor elkezd dumálni velem, kedves, aranyos stb?

Figyelt kérdés
Élőben is az, meg amúgy flörtölget, udvarolgat, de nekem nagyon furcsa, hogy nem ír gyakrabban. Ha chatelek vele, akkor sem olyan sokáig, mint ahogy azt másoktól megszoktam.
2019. jún. 16. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Tetszel neki, de annyira mégse.
2019. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

semmit nem jelent.

nem taktikázik mindenki.. !!

ő ilyen, és ez van. kész.


nem kell mindenféle apróság mögé mindenféle nemlétező dolgot belelátni, ami amúgy nincs is ott, és aminek egyébként nincs is semmi jelentősége.

2019. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Vannak ilyen pasik akik azt szeretik, az jön be nekik ha te irányítasz, te vadászod le őket, így, és az ágyban is, ha nem érdekelnéd nem írna vissza. Nem mindenki chatel ezerrel. Legább ha megszerzed, nehezebben pattintják le rólad, mert nem nyomulós fajta. Ennek is megvan a maga előnye...
2019. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

én régebben így voltam egy lánnyal mert akárhányszor ráírtam az elején csak órákra válaszolt és a végén megmondtam neki, hogy ha szeretne valamit vagy ha ráér arra, hogy velem is beszélgessen akkor tessék rám írni. Így is lett.


A másik meg lehet, hogy nagyon nem esik le neki, hogy pontosan te, hogyan állsz a dologhoz. Eddig lehet semmi olyat nem tettél amivel nyíltan kifejezted volna a vonzódásodat vagy azt, hogy valamit is akarnál tőle...

2019. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább tart havernak, mint baránőjelöltnek. Jó elütni néha az időt a dumálással, de ennyi.
2019. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szimpi vagy neki, de nem hajt rád valamilyen okból kifolyólag.

Te meg ne fuss olyan szekér után ami nem akar felvenni.

Majd kész olyan, akinek annyira kellesz, hogy tegyen érte, ne izgulj.

2019. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én például nem vagyok nyomulós. Én sem szeretek ezerrel chatelni. Ha rám írnak szívesen veszem, beszélgetek, de nem akarok a másik "idegeire menni" a sok üzivel.
2019. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így én úgy értelmezem, hogy én megyek az idegeire. 3-4 naponta írok rá, akkor is csak keveset. Amúgy egyszer elhívott valami közös programra, ami a rossz időjárás miatt meghiúsult, de erről sem smsben vagy chaten keresztül informált, hanem csak üzent másokkal. Személyesen amúgy nagyon édes. Sokat segített melóban, meg amikor új lakásba költöztem stb. Bár volt arra is példa, hogy ilyenkor is furán viselkedett, beszólogatott.
2019. jún. 16. 22:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Így kell a butább nőket fordított pszichológiával levarrni.
2019. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!