Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a saját kategóriámban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a saját kategóriámban kell keresgélnem férfiként, ha barátnőt akarok?

Figyelt kérdés
Tehát ha csúnyább vagy kövér vagyok, akkor a hasonló nőknél keresgéljek vagy a csinos is összejöhet?
2019. jún. 17. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Az attól függ, mennyire megnyerő a személyiséged.
2019. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, hanem a tőled rosszabbak közt, DE! ezt nem foghatod fel így, hanem kötelező 1.Függetleníteni magad mindenféle külsőségektől és 2.Még így is nagyon elégedettnek lenni és nem csak megjátszva, szóval tulajdonképpen ugyanaz mint az 1. csak komolyan gondolva.
2019. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Összejöhet más is, de amíg te azt érzed, hogy a nő feletted áll, addig ez ki fog hatni a metakommunikációdra, viselkedésedre akaratlanul is és ezt megérzi, ezzel gátolva a sikert. De általánosságában igen, több esélyed van a hozzád hasonló küllemű nőknél, de ez nem jelenti, hogy ne lenne kivétel. Sajnos ez ilyen próba-szerencse, csak akkor tudod meg, ha megpróbálod.
2019. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a kategóriád alatt 1-2-vel. Már ha ilyen basic alak vagy, hogy ezt itt kell megkérdezned.
2019. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi tart vissza , hogy elmenj edzeni és lefogyj? Akkor azért egy kicsit jobb csajok között mazsolázhatsz.. Mennyire vagy kövér? Rajtam is volt egy kis felesleg , aztán rájöttem, hogy a nagy bendő az olyan a csajok szemében, mint ha nem lennének fogaid. :D Fog nélkül is lehet csajod, de az olyan is lesz :D Érted mire akarok célozni? Nem mondja senki, hogy legyen kockás hasad, vagy hogy minden ér látszódjon rajtad.. De egy átlagot azért meg kellene ütni.. Nem kell sokat változtatni, egy kis edzés, normális kaja és ennyi... repülni fognak le a kilók :D
2019. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

#5


De aranyos naivitás, a régi önmagamra emlékeztet, amíg rá nem jöttem, hogy ez nagyon nem így van.

2019. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Schmuck Andor is lehetsz.
2019. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

#5-ös vagyok


Valóban több kell ehhez.. De azért valljuk be , ha nem teszel semmiért semmit, akkor mitől vársz bármi változást? Könnyű takarózni a negatív dolgokkal és azt feldobni, ha nem sikerült nekem, akkor másnak sem fog.. Persze nyilván nem ilyen egyszerű, de én az én tapasztalataimból indulok ki , te pedig a tiédből.. Nyilván nem tényszerű, amit írtam , de nem is elrugaszkodott, álomvilágszerű. .. Ha nem vagy kövér az növeli az esélyeidet, nem mondtam azt , hogy utána habzsi-dőzsi lesz.

2019. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha kövér vagy akkor csak kövér csaj fog veled szóba állni!
2019. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahamm tehát ha én átlagos férfi vagyok jó humorral több nyelven beszélek és kiemelkedő a fizetésem akkor nekem ugyanilyen nőt kell keresnem ?
2019. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!