Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudok/akarok táncolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok/akarok táncolni a saját lagzimon. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs érzékem a tánchoz, de még a lötyögéshez is feszélyezve érzem magam. Sosem jártam el diszkóba, és a lagzikon is mindig kibekkeltem a táncparkettes mulatozást, de tisztában vagyok vele, hogy a sajátomon ezt nem tehetem meg- főként menyasszonyként. Bíztam benne, hogy egy szintén "táncoslábúval" áld meg a sors és kiegyezünk egy sima vacsiban, de pechemre az ember nagy partyarc, ha esküvőről van szó. Nem akarom elvenni az örömét, az élményt tőle, de nem akarok garantált lebőgést sem. Mert itt nem egy csak nyitó keringőről van szó ugyebár, hanem egy vendégsereggel eltöltött egész éjszakás hejehujáról.

Szóval kompromisszumos megoldáson töröm a fejem, illetve azon, hogyan vetkőzhetném le a gátlásaimat kb. 1 év alatt és tanulhatnék meg úgy táncolni, hogy előtte sose tettem :S

Elsősorban azok segítségét, tanácsát szeretném kérni, akik jártak ebben a cipőben, vagy elég empatikusak. Kioktatást, beszólást köszönöm nem kérek.



2018. szept. 24. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Itt valakinek engednie kell...vannak vészmegoldások is, mondjuk az esküvőt megtartjátok Mallorcán a tengerparton, szűk családi körben, aztán később lehet buli otthon, de ott már nem mind menyasszony vagy jelen és nincsenek kötöttségeid. A másik, hogy leiszod magad a sárga földig, a méltóságodat sárba tiporva, de legalább tudsz táncolni egész este. Másik lehetőség, hogy a leendő férjed lesz megértő veled és nem szerveztek lagzit.
2018. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
87%
1 hónap alatt (heti 2-3 órában) megtanítanak olyan szinten táncolni, hogy ne legyen "gáz", sőt te legyél ott a "jani". Azért ne gondold túl ezt a lagzis-mulatós táncot. Nagyrészt balra jobbra lépkedtek és néha megforgat a pasi.
2018. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Én sem tudok, lötyögni sem.. XD

De ha arról van szó, márpedig egy saját lagzi ilyen, akkor előtte be kell írtakozni tánctanárhoz, és megtanítanak.

2018. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Júj, ez nagyon klassz lesz. Kérd meg a vőlegényedet, hogy tanítson meg táncolni. Hidd el, nagyon szépen össze fog kovácsolni titeket. A tánc nagyon sok mindenben hasonlít a szexhez. Először is, meg kell bíznod a párodban. Vakon. Akkor tudod majd engedni, hogy vezessen. Lassan, lassan rá fogsz érezni a ritmusára, át tudod venni a ritmust. Akkor még nagyon figyelsz a lépésekre, a technikára. Ahogy belemelegszel, lassan elveszted a kontrollt, bele tudsz feledkezni, nem gondolkodsz a lépèsen, csak csinálod, ami jön zsigerből.
2018. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyitótáncot tanuljatok tanárral, ha ezt szeretnétek, vagy szeretne a párod és neked is ok.

Ezen felül nem kell tánctudás, még lépegetni sem kell, kb állsz egy helyben, és toporogsz, mint mikor nagyon kell pisilni... a másik verzió, hogy kértek sok lassú számot, és akkor teljes erőből át lehet karolni a férjed, összebújva meg aztán pláne nem sokat kell lépegetni. :)

2018. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Csupa olyan megoldás, amiben a kérdező áldozza fel magát és érezze magát kényelmetlenül a saját esküvőjén...
2018. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tiszteletem!


Négy-öt remek, kifejezetten erre a célra alakult vállalkozás van jelen a legismertebb magyar közösségi hálón is, amelyben esküvőre készítik fel a képességekkel kevésbé megáldott jegyeseket.


Egy év alatt csodát tudnak tenni - és sokat jelent majd, ha az első különfoglalkozásoknál a sikerélménye lelkesítően hat, ez segíteni fog lebontani a gátlásait.


A menyasszony a nyitótáncot nem ússza meg, de egy kedves hárítással sértődés nélkül visszautasíthatja az egyéni felkéréseket, vagy egy rutinos ceremóniamester/vőfély akár fel is konferálhatja ugyanezt úgy, hogy még vidám-vicces is legyen...

Well, ez esetben a menyasszonytánc bevétele elmarad, de azt egyébként sem tervezték, gondolom :)

2018. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 kérlek áruld el, miért lenne kellemetlen,ha valaki megtanul táncolni? Miért önfeláldozàs megtanulni valamit, ami később is jó szórakozàsi forma lehet?
2018. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erős szó kicsit, de ha valaki nem szereti a szórakozás ezen formáját, nem talál benne élvezetet, akkor áldozat és rosszul is tudja magát érezni tőle. Nehéz ezt olyannak elképzelni, aki szeret táncolni, de nem mindenkivel van így és ha feszélyezi, akkor nemcsak a tudás hiányával van a baj.
2018. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp valami kompromisszumos megoldás kell:

1. Ne legyen táncos lagzi, csak egy közös ebéd/vacsora a családdal.

2. Járjatok tánctanárhoz. A botlábú unokatesóm is úgy megtanult mindent a tánciskolában, hogy csak lesett a nép :-D Ha már jól megy a tánc, akkor egyáltalán nem fogod kellemetlennek érezni.

Beszéljétek meg a vőlegényeddel, melyik megoldás lenne a legjobb.

2018. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!