Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok volt már, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már, hogy egy pasi először nem jött be (pl. túl alacsony volt, nem jött be külsőre, nem keresett annyit amennyit elvártok stb) de ahogy jobban megismertétek, elnyerte a tetszéseteket és beleszerettetek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
nem
2019. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem szoktam ilyeneknek esélyt adni.
2019. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már láttam ilyet.

De ez a jobban megismerés max. 1 perc alatt megtörtént: beállít a srác, nagyon igénytelen, nem kell egyik csajnak sem, aztán a dumájával fél perc alatt leveszi bármelyiket a lábáról.

Szóval az esetek 99.9%-ban számít a külső. De valakinél nem.

2019. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem lenne felszínesség, hogyan feltételezhettél ilyet???
2019. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemen eléggé átnéztem, amikor először találkoztunk. Nem volt cseppet sem taszító, csak épp nem az esetem volt. Azelőtt az enyhén nárcisztikus, szabadszellemű művészlelkekre buktam. A férjem egy kocka hozzájuk képest. Nem sármos, nem lehengerlő, nyugodt, családcentrikus, okos, kicsit antiszociális. Mondjuk ezek egy része elsőre nem derült ki persze. A kedvessége tetszett, de ettől még nem figyeltem fel rá, tulajdonképpen nem is emlékszem az első benyomásra. Később együtt kellett dolgoznunk, neki kellett betanítania valamire, és szépen lassan kialakult a heves vonzalom, ami aztán mindent elsöprő óriási szerelemmé nőtt. Mindketten újjászülettünk. Én megláttam, hogy korábbi preferenciáim valójában rossz mintákon alapuló önsorsrontó berögződések voltak, ő pedig egy vonzó és sikeres férfi önképre tett szert.

3 gyerekünk van, és még mindig szerelemmel nézek rá. Boldog vagyok, hogy vele élhetem az életem.

2019. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt! De leginkább azért mert annyira el voltam foglalva a napi dolgaimmal hogy semmit és senkit nem láttam. Ahogy aztán rendeződtek a dolgok, hamar észrevettem őt. Mások szerint nem szép férfi, de engem több tulajdonságával (külső, belső) is megfogott. Igen a válaszom a kérdésedre!
2019. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen volt és azóta már több, mint 8 hónapja együtt vagyunk❤! Adjatok minden embernek egy esélyt, sose tudhatod, hogy ki milyen ember a szíve legmélyén!
2019. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!