Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljátok, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok, hogy egy nőnek nehezebb vagy nem könnyebb jól kinéznie mint egy férfinek?

Figyelt kérdés
Tettem már fel kérdést az oldalon, hogy egy férfinek szerintem nehezebb jól kinézni mint egy nőnek és senki sem volt az álláspontomon pedig megérveltem az álláspontom. A legtöbb nőnek a kigyúrt férfiak jönnek be de egy kigyúrt testért éveket kell edzeni. Ez sok esetben 4-5 év edzés. Ezzel szemben a szerencsés genetikájú nők edzés nélkül is csinosak de akik kevésbé szerencsések is pár hónap alatt lefogyhatnak szemben a férfiakkal, akiknek évek munkája ameddig izmosak lesznek. Miért ne lenne nehezebb a férfiaknak? Valaki írt valami olyasmit, hogy megemel egy kis súlyt és izmos lesz. Nagyon nem. Éveket kell edzeni mire izmos lesz valaki. Egy átlag nőnek meg elég egy-két hónapig diétázni és szép csini lesz. Sokkal hamarabb lehet egy nő vékony mint kigyúrt egy pasi. Ráadásul a nőknek ott a smink és a mellműtét lehetősége is!

2019. jún. 20. 16:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
38%
Ez van,ezèrt kell màr gyerekkorban sportolni hogy legyen alap amikor kamaszkènt elmèsz edzeni na akkor fogsz fejlodni szèpen.
2019. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
10%

Sok lesz a hőbörgés emiatt , sokan ki is akadnak ezen de ugyanakkor igaz.


Én nem szeretem ha egy nő izmos, de ahhoz, hogy jó alakja legyen ahhoz valóban nem kell sokat tennie, egy normális étrend és egy minimális mozgás a legtöbb esetben elég.

Kivétel ha egész nap otthon döglik a gép és a tv előtt és mindenhová autóval jár,


ÉS valóban a férfinak nem árt ha izmosabb és természetesen jobban is néz ki ha egy férfi izmosabb, nem kell sz**arrá gyurnia magát de azért valami látszódjon, tény ehhez nem elég pár hónap.


Ez van....

2019. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
9%

Egy ismerősöm nemrég felregisztrált Tinderre. 5 perc alatt 27 (!) ember húzta jobbra (Tinder Gold). Na, milyen nemű az ismerősöm?

De ezen az oldalon még azt sem hajlandóak elismerni, hogy egy átlag 20 éves lánynak könnyebb az ismerkedés, pártalálás, mint egy átlag 20 éves srácnak. Az egyik gyakorlatilag százakból válogathat, a másik meg jószerivel nem válogathat. De akkor sem ismerik el.

Innentől felesleges ezeknek érvelni, úgyis csak a saját kis prekoncepciójukat fogják ismételgetni, mert nehogy már egyszer ne ők legyenek a szegény áldozatok.

2019. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
71%
Azon lenne inkább érdemes vitatkozni, ki intelligensebb, értelmesebb... az ritkább lassan, mint a szép külső.
2019. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb férfinek pedig a formás, feszes testű nők jönnek be. Bőven nem elég, ha valaki sovány. Nem mindenkinek olyan szerencsés a genetikája, hogy vékonyan is formás a teste, sokan deszkák. Ha diétával fogy egy-két hónap alatt és nem sportol, lógni fog a bőre is, megjelenhetnek a striák.
2019. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
A nővérem például jó nő és az ő testét szinte semmi edzéssel is el lehet érni jó genetikával. Régen ő nem járt edzeni mégis jól nézett ki. Ezzel szemben azoknak a gyúrós embereknek akik testre a példaképeim olyan fizikumuk van, hogy 3-4-5 év kemény edzés árán érhető el. Sőt van olyan férfi aki nagyon jól néz ki, kigyúrt és dopping nélkül el sem lehet érni a fizikumát még 10 év alatt sem. A férfiaknak több munka kell egy jó testhez. Az arc kivétel persze.
2019. jún. 20. 17:20
 7/38 anonim ***** válasza:
0%

De mièrt nem kezdted el az edzèst akkor?

Nem èrtem,igen el kell fogadni a nők buknak az izmos testre èn is tapasztaltam,keveset kellett pofàzzak.

2019. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

# 6

Mindkét nem nemnél ugyanúgy vannak szerencsés genetikájú emberek. De aki nem annyira szerencsés, annak ugyanúgy meg kell küzdeni azért a kinézetért, de lehet akkor sem lesz olyan, amilyen szeretne lenni, mert a genetika behatárolja a lehetőségeit. Hiába szeretnék darázsderekat, keskenyebb vállakat vagy szélesebb csípőt, ha a gép nem ezeket dobta. A meglévőből kell kihozni a legtöbbet.

Lehet sosem fogsz úgy kinézni, mint a példaképeid. Keress az alkatodhoz hasonló példaképeket inkább és kezdj gyúrni a testedre. Az biztos, hogy nem fogsz rosszabbul kinézni.

2019. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
2019. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
2019. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!