Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondoljátok, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok, hogy egy nőnek nehezebb vagy nem könnyebb jól kinéznie mint egy férfinek?

Figyelt kérdés
Tettem már fel kérdést az oldalon, hogy egy férfinek szerintem nehezebb jól kinézni mint egy nőnek és senki sem volt az álláspontomon pedig megérveltem az álláspontom. A legtöbb nőnek a kigyúrt férfiak jönnek be de egy kigyúrt testért éveket kell edzeni. Ez sok esetben 4-5 év edzés. Ezzel szemben a szerencsés genetikájú nők edzés nélkül is csinosak de akik kevésbé szerencsések is pár hónap alatt lefogyhatnak szemben a férfiakkal, akiknek évek munkája ameddig izmosak lesznek. Miért ne lenne nehezebb a férfiaknak? Valaki írt valami olyasmit, hogy megemel egy kis súlyt és izmos lesz. Nagyon nem. Éveket kell edzeni mire izmos lesz valaki. Egy átlag nőnek meg elég egy-két hónapig diétázni és szép csini lesz. Sokkal hamarabb lehet egy nő vékony mint kigyúrt egy pasi. Ráadásul a nőknek ott a smink és a mellműtét lehetősége is!

2019. jún. 20. 16:49
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Kicsit szégyenlem, hogy sokat edzettem de nem vagyok túl izmos kb ilyesmi vagyok. [link]


Belinkelem újra a célokat szerintem ő baromi jól néz ki: [link]


És ő is baromi jól néz ki: [link]


Az első képen szereplő srác fizikuma nem érhető el szerintem dopping nélkül csak extra jó genetikával de a második képen is olyan forma van ami évek munkája.

2019. jún. 21. 14:11
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az első képen lévő test ezerszer jobban tetszik, már bocs.
2019. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nos azért mert , tegyük fel van 2 nem tul szerencsés genetikáju nő és pasi. Pasi heti 4* eljár edzeni, havi 1 fodrász. A nő mondjuk eljár heti 2* edzeni( neki nem kell olyan izmosnak lenni) , havi 1 fodrász, 1-2 kozmetika ( arckezelés, gyanta), pedikür, manikür. A hajmosás se 3 perc mint egy pasinál hanem haj hosszától és frizurától függően 1/2- 1 óra. Zuhanykor arcradir, testradir, testápoló. Minden napi pici smink. Hát ezért nehezebb jól kinézni egy nőnek. Lehet fel se soroltam mindent...
2019. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

nekem is jobban tetszik az első kép...szerintem a legtöbb nőnek az jön be inkább, nem a túl izmos pasik.

de most nem is értem mi a bajod. a kategória miatt gondolom nem találsz nőt magadnak, pedig dolgozol a testeden és azt gondolod,hogy ha a képeken szereplő fizikumod elérnéd, akkor modell alkat csajod lenne?


csak frusztrál, hogy sokat dolgozol érte és a nőknek - szerinted - nem kell annyit?


jól nézel ki, fogadd el magad és legyél akkor arra büszke, hogy ezt mind elérted már. engedd el ezt a görcsöt, hogy a nőknek könnyebb, mert hidd el, nekünk is van elég bajunk az önelfogadással és fogyással... (vagy valakinek pont, hogy hízással..)

2019. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Szerintem még ezeket lehet hozni naturálban is vagy hasonlót.

Kajád,hogy néz ki?

Mert sztem ott csúszik el a dolog.


Amúgy azért akar olyan testet mert ő is nem kimondva a fullos nőkre hajt azokhoz meg kell a jó test is,mivel nem véletlenül néznek így ki,és náluk az is beugró.


Meg lehet nézni milyen nőkkel mozognak a sporttársak.

2019. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

"nekem is jobban tetszik az első kép...szerintem a legtöbb nőnek az jön be inkább, nem a túl izmos pasik.


de most nem is értem mi a bajod. a kategória miatt gondolom nem találsz nőt magadnak, pedig dolgozol a testeden és azt gondolod,hogy ha a képeken szereplő fizikumod elérnéd, akkor modell alkat csajod lenne?"


Igen nincs barátnőm, bár jóképűnek tartanak a testem miatt önbizalom problémáim vannak elég durván. Mint sok sport társamnak nekem is gondjaim vannak a testemmel és ez gátol engem. Ha így néznék ki mint ő [link] akkor sokkal több bizalmam lenne.

2019. jún. 21. 21:15
 37/38 anonim ***** válasza:

Kèrdező hànyszor eddzel egy hèten?

Meg van a 4,5?

Osztott minden izmot jòl megeddzel tehàt közepes súly magas ismètlès szàmok,szuperszet,triszet?

Mennyi a fehèrje ès a CH beviteled?

Szamolod mèred a kaja adagokat?

Meg van a 2,3g / testsùly kg fehèrje ès a 3,4g / testsúly kg szènhidràt?

1l/20kg folyadèk meg van-e?

Edzèsen van olyan hogy màr üvöltenèl a fajdalomtòl?

Mert nekem olyan is van,hogy okàdni tudnèk màr.

2019. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Tegnap 22:33. Nem az edzésem meg a táplálkozásom a kérdés fő témája. Viszont megkönnyebbültem azoktól a válaszoktól amik a kevésbé kigyúrt testet preferálták.
2019. jún. 22. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!