Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene 30 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene 30 évesen már komoly kapcsolatban élni vagy ebben gondolkozni?

Figyelt kérdés
Elég introvertált típus vagyok, nehezen ismerkedek és könnyen el is szúrom amikor már alakulóban van valami. 2 éve szexeltem életemben először, aztán megint vártam 1 évet a következő alkalomra. Szóval nem is voltam még semmilyen kapcsolatban sem jóformán, néhány nő pedig a család gondolatával ijesztget már a 2. randin.
2019. jún. 20. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ráérsz majd a nyugdíjas klubban is :)

Nem kell elsietni semmit. Tartsd a tempód.

2019. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

A nők azért ijesztgetnek, mert nekik 30 évesen már ketyeg az óra. Egy férfi meg még 40 fölött is simán ráér családot alapítani.

Mellesleg 30 éves férfiként miért állsz szóba 22 feletti nőkkel?

2019. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

@48%: Nő is szülhet simán 40 évesen, csak hogy hogy jobb azért 40 alatt. És az apának is 40 alatt.

Tuti, hogy trollkodsz itt, én 23 vagyok, de nem állnék szóba 30 éves pasival. Szerintem veled sem áll szóba egy nő sem, azért öntöd magadból a megkeseredett himsovi lúzer beszólásaidat, mert nagyon kompenzálni akarsz valamit.

2019. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem trollkodok. Én is lassan 30 éves pasi leszek, de szóba sem állok a saját korosztályommal. Miért állnék le idősödő kapuzárásos sárkányokkal, amikor simán nyerő vagyok a friss, ropogós, hamvas 20 éves csajoknál is?
2019. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

#3


Én is 30 vagyok, voltam hosszú kapcsolatban velem egykorú lánnyal, és elég is volt. Rengeteg partnerem volt az elmúlt időszakban, de 23 feletti talán csak kettő (24 és 25). Efölött már aranykorukon túl vannak a lányok, akárki akármit mond (persze van aki 25 évesen is 18nak néz ki, mint a volt párom, de ez ritka). Egyébként a korodbeli lányok túlnyomó többsége naaaagyon is nyitott a dologra 30 éves férfival.

2019. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

#3 megvolt, elég gyenge az ágyban.

32F

2019. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon sokan élnek itt tévedésben... Egy kapcsolat nem a gyerekvállalásról szól. Nem azért kell komoly kapcsolatban élni, hogy lehessen gyereked.

A komoly kapcsolat arról szól, hogy van egy ember akibe szerelmes vagy, akit nagyra tartasz, akivel együtt képzeled el az életed és szeretsz vele lenni.

Ez nem életkor kérdése. De minél hamarabb találsz egy ilyen embert annál boldogabb életed lesz. A normális embereknek mindig is a komoly kapcsolat a célja és a szerelem. Nem csak akkor amikor már készen áll a családalapításra. Az, hogy vállaltok egy gyereket úgy nagyjából 1%-a annak amit egy komoly kapcsolat tud az embernek adni.

2019. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Hetes valaszoloval ertek egyet. Az nem komoly kapcsolat, hogy van egy egy-ket eves futamido, amig nem dugsz mast, aztan lepattintod a 24. szuletesnapjan. Az a szo, hogy szeretet es ragaszkodas nektek tenyleg nem mond semmit?
2019. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Amugy meg a gyerekvallalas temahoz, mert bar nem az az elso, de fontos: nagyon orulok neki, hogy az apam 30 evvel es nem 40-nel idosebb nalam, mert igy felnottkent is szamithatok ra, a gyerekeim fogjak latni a nagypapajukat, eleg eros lesz a veluk valo jatekhoz, es nem egy otthonban kell latigatniuk egy szinte idegen bacsit, aki a nevuket se tudja. A halogato kisfiuk inkabb kapjak ossze magukat, ha a csaladozast komolyan gondoljak es nem csak a felelosen gondolkodo noi valaszoloknak kivantak odabokni egyet.
2019. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Miért kellene 30 évesen már komoly kapcsolatban élni vagy ebben gondolkozni?"


Kérdező, mindenkinek más céljai vannak az életben. Ha te nem akarsz korán családot vagy egyáltalán nem akarsz, azt is lehet.


Én pl korán nősültem, most vagyok 31, a feleségem a 2. gyerekem várja. Én már 19 évesen komoly kapcsolatban és házasságban gondolkoztam, de nem mindenki ennyire céltudatos.

2019. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!