Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek meg a nők jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg a nők jobban maguknak tetszős/bámulós/érdeklődő tekintettel, ha a barátnőmmel együtt sétálok, mintha egyedül?

Figyelt kérdés
Egyedül is megnéznek néha, átlagosan jól kinézőnek tartom magam, de barátnőmmel együtt menve nagyságrendekkel többször.
2019. jan. 14. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem mondhatjuk meg, mert lepontoz a femi csapat :)
2019. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Csak beképzeled. Vagy furcsák vagytok egymás mellett.
2019. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Most erre mit is mondhatnék.Két lehetőség van.Sok nő imád flörtölni olyan pasikkal,aki mellet ott a barátnőjük,és figyelni a barátnő reakciòit vagy a Tiéd.

Téged vagy a barátnődet sajnálják,hogy ilyen nem túl helyes/szép nővel/pasival sétál.

2019. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy csomó nő imádja azt a játékot, hogy "milyen jó nő vagyok, mert csaja volt, mégis majd kiesett a szeme, úgy megbámult".



Exemnek volt olyan barátnője, aki élt-halt azért, hogy azokkal a pasikkal flörtöljön, akiknek ott volt a párja. Első blikkre nekem is imponált, hogy a csaj mindent elkövet, hogy felhívja magára a figyelmem, aztán rájöttem, hogy nem nekem szól a színjáték, csak a kis egóját tuningolja, hogy az összes csaj pasija rá van bukva.

2019. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Ribizli egónövelés.
2019. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Tudományosan igazolt tény, hogy ugyanazt a férfit sokkal vonzóbbnak találnak a nők, ha tudják róla, hogy van párja/felesége.

[link]

Persze a nők ki nem állhatják, ha szembesítik őket az olyan, számukra kellemetlen dolgokkal, mint hogy ők a foglalt férfiakra gerjednek, ezért figyeld meg milyen gyorsan le fogják szavazni e hozzászólást nullára. Öröm lesz nézni.

2019. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 válaszolónak van igaza. Ez tényleg így van.
2019. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen én is olvastam, hogy sokkal vonzóbb egy párkapcsolatban lévő férfi. Én magamon nem veszem észre, hogy jobban vonzódnék hozzájuk, de logikát látok benne. Úgymond "ki van próbálva". Fent tud tartani egy kapcsolatot tehát biztosan jó anyag. Ahogy látok néhány mai kapcsolatot én ebben már nem lennék annyira biztos, de állítólag ez ilyen ösztönszerű dolog.
2019. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: attól, hogy a nők nagy része ilyen, meg természetesen nem mindenki, ahogy te sem.



Viszont szerintem itt nem a kipróbáltság a lényeg, hanem a játék. Hogy a csaja mellett is szemezik a pasi, hogy vajon jobb nő e mint a barátnő, hogy el tudja e mellőle csábítani. Ez inkább egy konkurencia harc, amiben a tényleges férfi csak addig számít, amíg megszerzi, mert igazából nem kell neki.



Mikor szétmentem az exemmel, akkor hirtelen nullára csökkent azoknak a csajoknak az érdeklődése, akik addig folyamatosan “kóstolgattak”. És itt nem az ex barátnőjére gondolok, hanem pl munkahelyen, hobbin megismert nők.

2019. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség. Senki nem néz meg egy pasit csak azért mert novel van. Semmi mást nem csinálnak, csak nokkel lévo pásikat bamulnank, amint kilepunk a kapun.
2019. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!