Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy aki társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy aki társkeresőn nem tölti ki az adatlapját az nem is gondolja komolyan az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy valószínűleg csak alkalmit keres, nem tudja mit akar vagy fogalma sincs hogyan kell mesélni saját magáról. Nektek erről mi a véleményetek? Szerintem elég zavaró.
2019. jún. 24. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Marhaság.

Az emberek javát nem érdekli.

99%-ban kép alapján dől el.

2019. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én ezt tapasztaltam az üres adatlapos nőknél. Csak szórakoznak, ego tuningolnak.
2019. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fotó számít a többi nem. Ha sokat írsz félreértik és az baj. Leírod szereted a vajaskenyeret akkor baj van mert te örökké vajas kenyeren élsz.
2019. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell túl sok info,valaki szinte regényt ir,meg miket kérdezzen au ember ha minden alap dolgo minden levan irva az adatlapra ;)
2019. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül... azt is jelentheti, hogy párkapcsolatot tényleg akar, csak lusta.
márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!